Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fáradékonyság, folyamatos...

Fáradékonyság, folyamatos éhségérzet, hangulatingadozás Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

nem nagyon tudok már mit kezdeni, orvoshoz fordulni meg nem szeretnék, mert szerintem őrültnek nézne


Szóval olyan problémám lenne, hogy folyamatosan fáradt vagyok(annak ellenére, hgy már 17 évesen napi 2kávét iszom...), illetve kedvetlen, hisztis...amit mértéktelen zabálás követ. Ha megpróbálom megállni hogy ne egyek, akkor pedig elviselhetetlen vagyok, illetve egész nap sírok.

Szóval az evéssel próbálom kompenzálni, hogy kb fél óránként változik a hangulatom, azt hogy folyamatosan hulla fáradt vagyok.

Télen eleve szokott rám feljönni 2-3 kiló, de már 6nál járok és ez borzasztó.


17/L

166cm-61(!)kg


/eleve nem lenne egyenlőre még olyan nagy a súlyom, de ennek nagy része zsír rajtam, és rengeteget szenvedek a súlyproblémáim miatt..és általában vagy megpróbálok diétázni, ami kb 2napig működik, majd ismét elkap az evési roham...a hütő ajtót viszont már alig merem kinyitni, annyira bűntudatom van/


Mi lehet a baj?

Vitamin hiány, esetleg érzelmi evő lennék?

Mit tehetnék?..már így is szégyenlem a testem, és nem tudok már mit kezdeni magammal


Életmódomat tekintve, iskolába járok.

Általában 6kor kelem, és 10körül fekszem mert addig tanulok.

Próbáltam már, hogy korábban bújtam ágyba aludni, de a tünetek meg a közérzetem és a falási rohamaim..egyszóval minden ugyanúgy maradt.


Köszönöm szépen a segítséget :)


2014. febr. 3. 17:31
 1/1 anonim válasza:

lehetséges, hogy vitaminhiányod van , mindenképpen mozogj sokat, ha meg enni akarsz akkor egyél olyan kajákat , ami laktat de kevés benne a kalória például uborka.... amúgy szerintem diétás ételeket egyél és MOZOGJ... és ha nem akarsz enni akkor ne azt mond, hogy na most nem eszek, hanem fogalmazd meg magadban úgy, hogy az agyad ne tiltásnak fogja fel és uralkodj magadon.. 17 évesen ennek mennie kéne. sok sikert :) remélem azért valamit segítettem ...

UI : le kéne szoknod a kávéról rengeteg káros hatása van , többek között lehet a fáradékonyság tudomásom szerint , ha korán kezded... szerintem nagyon nem kéne innod... volt valami nagy trauma nemrég amit átéltél?

2014. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!