Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez súlyos székrekedés, mi a...

Ez súlyos székrekedés, mi a teendő?

Figyelt kérdés
48oraja nem voltam WC-n. Belmozgasok vannak+ daganatom sincs. Napi 80-90g etcsokit bezabalok + zsemle, kenyér. Szerintetek van felni valóm? Az etcsoki a ludas? Elkezdem enni és rohadt mohó leezek. Nyuljak mályva teához vagy elég a csoki megvonas? Fájdalmaim nincsenek csak akkor ha a tele lévő húgyhólyag nyomja a beleimet. Válaszokat előre köszönöm, értékelem őket.
2014. febr. 8. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy fel rudnyi pilóta kekszet is megeszem.
2014. febr. 8. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
A keksz, az étcsoki, a kenyér és a zsemle mind mind fognak. Ne csodálkozz, hogy székrekedésed van! Aszalt szilva (vagy bármilyen aszalt gyümölcs) és rá iszol tejet vagy egy fél üveg ásványvizet, már rohansz is a wc-re...
2014. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok egy fosos természet:D
2014. febr. 8. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt azért próbáld ki, ha nem akarsz beöntést... 1. voltam.
2014. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy 5 napig nem volt székletem... mondjuk az egy táborban volt, ahol nem volt gusztusom elmenni, és amit hazaértem, kitoltam több turnusban kb egy óra leforgása alatt. XD

Már a csoki önmagában is elég lehet a székrekedéshez, ha nem eszel gyümölcsöket. Én nagy müzli zabáló vagyok. Majdnem minden nap azt reggelizek, + fél liter kakaó/egy pohár kávé, és megfigyeltem, ha nem eszek gyümölcsöt/lekváros kenyeret, akkor megakadhatnak a dolgok.

2014. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: olyan velem is volt Csak 6 nqp tábor. Hazafelé már arra gondoltam, hogy otthon mekkorát fogok... Ám amikor nem tudtam sokat enni akk mandarinbolmjol belaktam es rendesen szekeltem naponta. Most meg az is nehezíti ezt, hogy kemény izomlazam van a hasamban mert több éve nem edzettem rá. Kohogni se tudok.
2014. febr. 8. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd egyszer lesz egy csomo a segglyukadba, olyan lesz mint a pattanas.
2014. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
22% kár volt megszolalni
2014. febr. 8. 19:23
 9/9 anonim válasza:

Link: [link]


Próbáld ki, nekem akkut székrekedésem volt előtte. :( de ez olyan csodákat művelt, hogy azóta semmi bajom, naponta van, és ha nem eszek meg belőle naponta 2-őt csak 1-et, akkor teljesen normális a székletem (ami nekem már évek óta nem volt, igazi felüdülés)

2014. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!