Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Afrikai banánt ettem. Lehetek...

Tigris897 kérdése:

Afrikai banánt ettem. Lehetek tőle AIDS-es?

Figyelt kérdés
A múltkor egy hipermarketben vettem banánt. Otthon aztán éreztem, hogy kicsit fura mellékíze van. Elolvastam a címkét, amin az állt, hogy a banán Elefántcsontpartról származik. Nagyon megijedtem én is, meg a párom is, hiszen az Afrikában van. Mi azt hittük, hogy banán csak Dél-Amerikában van. Szóval a kérdés: afrikai banántól lehetek AIDS-es?

2014. febr. 19. 20:06
1 2
 1/12 0kostojas válasza:
13%
Nem, nem lehetsz tőle AIDS-es. Kivéve, ha seggedbe dugod :))
2014. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még csak kilistázva olvastam a kérdést, azt gondoltam, a humorba szánta valaki.

Most, hogy elolvastam, meg vagyok rettenve. Ennyire rossz a biológiaoktatás hazánkban?

Mond, hogy az első feltevés volt a helyes!

2014. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez ügy vicc?


Még egy elefántcsontparti embertől sem kapnál AIDS-t egykönnyen, ha egy asztalnál ülnél vele egy pohár bor mellett. A banán nem HIV-vírushordozó. A felületén sem tapad meg. Ha arra gondolsz, hogy egy HIV-fertőzött vagy AIDS-es szedte le, csomagolta, s a felületére került vírus, akkor sem. Testen kívül nem életképes, s a banán is több kezelésen átesik út közben. De mindegy is, mi a sorsa a gyümölcsnek. Ilyen módon nem fogsz fertőződni.

De miért pont a banánt szúrtad ki.

Rengeteg olyan paprikát lehet kapni boltokban (akár magyar áruként is), amelyik valójában Afrikában termet. Sok olyan termék származik onnan, amit is meg lehet termeszteni, van is, de a globalizációra fogott kisszerű, gazdasági érdek előnybe részesíti az elmaradott országok lerablását.

2014. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te mar aidses vagy es az agyadat kezte el eloszor leolni. Ha nem, akkor renelem nem fogtok a paroddal szaporodni!
2014. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Uramisten. Remélem ez a kérdés poén... Nagyon remélem.
2014. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen,az aids vírusnak jellegzetesen furcsa mellékíze van.sajnos nagy az esélye,hogy aids-es leszel.
2014. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 0kostojas válasza:
0%

Ne bántsátok már szegény lányt! Itt mindenki csak röhög rajta, én szégyellem magam helyettetek is. Egyedül Bulémiás Makimajom próbált meg korrekt, segítő szándékú választ megfogalmazni, ha nem is volt túl egzakt a leírása.


Hiszen, a 80-as évek óta tudjuk, hogy az AIDS csak homoszexuálisokat fertőz. Nekem még a nagymamám mondta ezt valamikor Csernolbil idején. Tehát: ha a párod ellenkező nemű, akkor a banántól sem kell félned. Kivételt jelent, ha az általam már korábban említett helyzet állna elő: vagyis a seggedbe dugnád a banánt. :)))

2014. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Hiszen, a 80-as évek óta tudjuk, hogy az AIDS csak homoszexuálisokat fertőz."


:D

2014. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyeszű kérdező először hív fertőzött leszel utánna aidses.Gyere jol meg duglak háturól aztán ted fel ezt a marha kérdést
2014. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz a kérdés, de az is, hogy eszméletlen hülyeségét kihasználva tovább hülyítitek.


Kérdező! Az AIDS testnedvekkel terjed, és az is csak akkor, ha bejut a véráramodba (mondjuk apróbb seben keresztül). Ezért van, hogy szinte csak szexuális úton vagy fertőzött tűvel lehet elkapni. Óvszer mellett biztonságban érezheted magad a továbbiakban. És ne lődd magad használt tűvel.

2014. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!