Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a fene történhet velem?

Mi a fene történhet velem?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok,

80 kiló,

177 cm

egy éve is ennyi voltam, fura módon akkor a testem viszonylag sovány volt (a mostani állapothoz képest)

Tehát nem votlam dagadt...

egy évre rá (most) ugyan ekkora a súlyom, de megnőtt a hasam...

a súlyom ugyan annyi mint azelőtt de a hasam megnőtt? hogyan lehet ez? komolyan!

Először arra gondoltam, hogy akkor talán izomsorvadásom lehet, vagy csontritkulásom, de... nem igazán, ugyan annyi izmom van mint azelőtt (voltam vizsgálaton és ott is egészséges voltam)

mitől lehet ez az egész?

UI: tudom, hogy túlsúlynak számít, ez nem is kérdés, így kérném olyanok akik csak dagizni jönnek ne fáradjanak, arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet ez?


2014. febr. 19. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!Nem hagytál abba vmi sportot,lehet csak kevesebbet mozogsz.Sok sör:)esetleg változtattál a táplálkozási szokásaidon...ilyesmire tudok gondolni

Amúgy figyeld magad,hogy kaja,emésztés rendben van-e,meg wc-zés,aztán ha kételyeid vannak akkor kérdezd meg a körzeti orvost

2014. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 3 kilóval vagy súlyosabb a kelleténél, az meg szinte semmi :D. A többi testrészed nem lett vékonyabb? Ez tényleg érdekes. Lehet, hogy megereszkedett a bőröd, és emiatt nagyobb, vagy gyengült a hasizmod. Nem tudok többel segíteni.
2014. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szénhidrát alapú táplálkozás. Még azt sem írom, hogy kevés edzés mert ez edzés mellett is megtörténhet.


Izomsorvadás, csontritkulás bár még fiatal vagy, de akkor játszik ha tényleg nem edzel.

2014. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!