Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnövelőt szeretnék szedni...

Tömegnövelőt szeretnék szedni hogy hízzak de ne izomba, mert fogytam es nem tudom egyszeruen visszaszedni. Velemenyek? Melyiket ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves 175cm magas 51-52 kilos lány vagyok és szeretnék elkezdeni tömegnövelőt szedni, mert fogytam 8 kilot és egyszerűen nem tudom visszahízni, alapból nagyon nehezen tudok(ilyen a genetikám), viszont fogyni meg nagyon de nagyon könnyen. Nem szeretnem sokaig szedni csak amig beall a testsulyom, meg nem izomba szeretnek hízni. Szerintetek jó ötlet? Melyiket ajánlanátok? Az arcom is hízni fog tőle? vagy van esetleg más ötletetek? (béres csepp, peritol tabit mar probaltam)

2014. márc. 7. 13:51
 1/10 anonim válasza:
Mcdonalds
2014. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem műanyagot/mérget szeretnék enni. KOMOLYTALAN VÁLASZOKAT NEM KÉREK !
2014. márc. 7. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj belőni egy normális kajálást,sok szénhidráttal. Teljes kiőrlésű dolgokat,rizst,zöldséget,gyümölcsöt fogyassz sokat,és ha nem válik be,csak utána gondolkozz tömegnövelőn. Általában a normális kajálással rendbe lehet tenni az ilyen dolgokat.
2014. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez az, rengeteget eszek, meg probalok olyanokat amitől hízhatok de nem tudok :(
2014. márc. 7. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő is csak egy fokkal egészségesebb a Mcdoncinál,ha egyáltalán...Azért sem tartom jó ötletnek,mert tele van cukorral.Meg aztán ha abbahagyod,ugyanúgy visszafogysz,ha lecsökken a kalóriabevitel.Igen,egyébként az arcod is hízni fog.
2014. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ki az az idióta, aki zsírosabb akar lenni??

Mert ha nem izomba akar hízni, akkor mibe?

2014. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ertem hogy ez miert idiotasag, hogy hizni akarok zsirban! azert mert basszus tiszta gebe vagyok, összevagyok esve es nem erzem igy jol magam
2014. márc. 9. 08:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha izmos lennél, akkor sem lennél gebe, ellentétben ha gebeségedre zsírt szedsz föl, még rosszabbul fogod érezni magad, ráadásul egészségtelen is, jön majd a magas vérnyomás, a légszomj, stb.

De te tudod...

2014. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő másik neve a táplálékkiegészítő, ami azért táplálék kiegészítő, mert már egy adott étrendet egészít ki! A mostani promlémádnak 2 okozója lehet. Az egyik az hogy hiába hiszed hogy te olyan hű de sokat ennél... nem teszed azt! Mert olyan nincs hogy valaki ne hízna:)! A másik lehetőség az az hogy nem megfelő táplálékot eszel! Nem jó minőségűt, vagy olyat ami hamar telít, ezért nem tudsz belőle sokat enni! Tömegnövelőt ne szeddj mert az megfelelő étrend nélkül csak és kizárólag nézkidobás! A shopbulder.hu -n (ajánlom a honlapot) volt egy olyan hasonlat ami megis tetszett hogy mintha lehúznád a wc-n... Csak nem pont olyan formába, de eléggé igaz:D! Szerintem csinálj magadnak egy étrendet, ami megfelelő kalóriát tartalmaz (egy ember átlagosan 2000-2200 kalóriát éget el egy nap, de ez függ attól hogy mennyit mozog) és megfelelő fehérjét, zsírt is! Mellesleg tömegelésnél lehet egy kicsit eddzeni is, mert tudod az izom többet nyom mint a zsír:)! Az hogy hova fogsz hízni, azt senki nem tudhatja mert nem tudni ki milyen hízásra hajlamos! Valaki csak a hasára hízik, valaki a fenekére-combjára, valakin úgy eloszlik. Remélem segítettem
2014. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*pénzkidobás és shop.builder.hu
2014. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!