Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan étkezzek, hogy olcsón...

Hogyan étkezzek, hogy olcsón megússzam?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy pontosan melyik témába írjam bele mert végül is a testépítéssel kapcsolatos a kérdésem.


Anyu már nem főz rám azaz csak heti 1x összedob valamit a vasárnapi közös kajáláshoz.

Időm nincs túl sok így a testépítő étrendet nem fogom követni.. Jó most ilyen reggeli zöldséges rántotta, hideg szendvics, müzli, fehérje-szénhidrát porokat én is eltudok készíteni.

Olcsón és mégis egészségesen szeretném megoldani a kajálást.

Minél egyszerűbb és olcsóbb annál jobb.


Arra gondoltam, hogy az ebédet megoldanám az oktogon bisztróban, finom nagy választék mindössze 1500 forintért (amiben még egy üveg ásványvíz is van).

A neten rendelnék még kaját otthonra, csak azt nem tudom, hogy honnan. Az egészség konyhára gondoltam de ha tudtok jobbat, olcsóbbat akkor azt megköszönném.

Ugye így 2x eszek egy nap főtételt.

Reggeli, vacsorát megoldom magamnak.


Tippek, tanácsok ?



2014. ápr. 22. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
1500 at biztos nem adnék egy ebédért. Vegyél egy turmixot, ha nincs, egy heti ebédből kijön, csinálj zöldturmixot, green smoothie, olvass róla angolul, parkban szedjél pld pitypang levelet, nemsokára lesz akác és bodzavirág, az is jó bele. Nagy üvegben bárhova viheted. Sok banán! Ne higyj a fehérje diétáknak! Sok szénhidrát kell, de gyümölcsből!
2014. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha testépìtéssel kapcsolatban érdeklõdsz, azt tedd a megfelelõ kategóriában, ne itt ahol a válaszolók 90%-a kiskegyed olvasó...

ha naponta ennyit költesz kajára lazán beleférne egy rendes csírke+rízs+zöldség étrend, nem kell várni arra, hogy anyuci fõzzön rád naponta, meg lehet tanulni elkészíteni, ráadásul 3-4 napig is eláll így a szokásos nincs idõm minden nap fõzni szöveg is csak rizsa...

2014. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3-4 napig hogy állna már el ? VAgy ha el áll akkor már ehetetlen, anyagilag meg nem jövök ki jobban ha magam csinálom és egy rakat nyűűg. Plusz nem elég változatos a kaja.
2014. ápr. 22. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy olcsó, vagy egészséges..


Olcsó tömegnövelés: 1 kg búzaliszt 100 forint.. szénhidrát olcsó, mellé valamennyi hús (pár száz forint) fejlődni lehet..


Más az egészség. Ehhez eleve nem kell sok szénhidrát, bőven elég ami a zöldségekben van. Zöldségek közepesen drágák, húsok sajnos drágák.


Amit olcsóbban ki lehet hozni egészséges kajákból: olcsóbb húsok, belsőségek, zsír. Ezek rendben vannak.


+ zöldségek. Ennyit tehetsz. És mértékkel nyomatsz mellé rizst mondjuk.. de tej-gluténmentes táplálkozást ki lehet hozni költséghatékonyan is, ez már egy minőségi lépés.

2014. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy hogy állna el? van egy hûtôszekrény nevezetû találmány. amúgy ha ilyen kényes királykisasszony vagy, akkor ez nem a te sportod...
2014. ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Homokosok főznek ennyi.
2014. ápr. 23. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Albán pékségben 400 Ft egy egész nagy pizza-papucs. Abból elég 2 db egy napra, plusz veszel még valami desszertet, sport szelet, balaton szelet, túró rudi. Ezen kívül inni csak csapvizet szabad, mert minden más drágább. Elég olcsó ?
2014. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!