Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol lehet hogy ugy fel...

Mitol lehet hogy ugy fel vagyok puffadva mint egy lufi, szekrekedesem van meg hasmenesem egyszerre?

Figyelt kérdés
Az orvos valami növenyi cseppeket irt fel, hogy majd meglatjuk...

2014. ápr. 26. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Konkrétabban milyen növényi cseppeket, és milyen orvos?

Sok mindentől lehet. Ha sokáig tart, érdemes lenne egy hasi uhát kérned dokitól, ha magától nem utal be rá, de átmeneti emésztési zavartól is lehet, vagy akár stressztől is stb.

2014. ápr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha bővebben írtál volna még lehetne is mondani valamit, de így elég nehzékes.
2014. ápr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Iberogast-ot irt fel. Haziorvos, de ő pont a helyettese volt az orvosomnak.

Irhatok többet is. 3 hete mondhatni ujra taplalkozom, mert elötte tulsagosan keveset ettem, ket honapig. Aztan hirtelen rosszul lettem, es rajöttem talan enni kellene. Egy hetig szedültem stb hiaba ettem. Most meg lehet tul sokat eszem. Viszont most csak BE mennek a dolgok, ki annyira nem. :( Elszomorit.

2014. ápr. 26. 01:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Hát, akkor az lenne a legjobb, ha nem a házi dokid kísérletezne, hanem elküldene gasztróshoz. Nem hiszem, hogy komoly bajod lenne egyébként, de ebbe szerintem gasztrós segíthetne neked sokat.
2014. ápr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: bocs, ha úgy tűnnék, hogy a dokinak akarnám megmondani, hogy mit tegyen, de sajnos az én házi orvosom ilyen, hogy úgy kell sokszor rászólni, hogy ugyan csinálja már ezt meg azt meg, még akkor is, ha már egy másik orvos is kérte tőle. Szóval, ha a tiéd is ilyen lenne, akkor nyugodtan mondjad szerintem neki, hogy szeretnéd ha jobban átnéznének stb.
2014. ápr. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznosnak tünik amit irsz. Leirnad a gasztro szakdoki teljes megnevezését? Köszi. En se hiszem h komoly bajom lenne, csak epp kellemetlen nagyon es azert valljuk be, nem is lehet igy tul sok mindent csinalni
2014. ápr. 26. 02:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ettél, aztán hirtelen sokat, attól simán lehet. Meg a székrekedéstől. Gagyi orvos lehet, miért nem írt legalább hashajtót?

Igyál sok folyadékot, egyél sok nyers gyümölcsöt, zöldséget a rost miatt, ehetsz utifűmaghéjat, de akkor mégtöbbet kell inni, hogy látványos legyen, keverj egy kiskanálnyit egy pohár vízbe és pár perc után nézd meg, hogy elképzeld, mit csinál a beledben.

2014. ápr. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gasztróentológia...így nevezik ezt a területet. Ha nem állsz rosszul anyagilag, akkor maszek alapon is találsz.

Egy dologra vigyázz velük, szeretik, ha élből gyomortükrözésre küldhetik az embert, amikor igazából semmi szükség sincs rá, ezt sokszor egy sima vérképből is meg lehet állapítani. Ha olyannál jársz, aki kifaggattak és pl. étkezési tanácsokkal kezdi, az a jó verzió...azt meg hagyd ott szerintem, aki közli, h irány a tükrözés kb. semmi előzmény nélkül.

Amit előző írt az is jó ötlet, de pl. neten is utána kereshetsz a témákban, pl. hogy étrendben miket érdemes változtatnod, sok téma foglalkozik ezzel.

2014. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted, szerintem inkább maszekhoz menj. Alaposabb, és nem kell annyit várnod.
2014. ápr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utannaolvastam es fogalmam sincsen mi bajom
2014. ápr. 27. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!