Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik olyan gyógyszer, vagy...

Létezik olyan gyógyszer, vagy készítmény. Ami semlegesíti az adott étel hatását?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy allergiás vagyok a lisztre, tojásra, szójára, stb.. és vannak olyan helyzetek, amikor nem állhatok elő ezzel, hogy: ,,Jajj, köszönöm, nem kérek, sajnos allergiás vagyok rá.." mert, kellemetlen vagy egyszerűen nincs kedvem az egész magyarázkodáshoz.. Egy éve tudom hogy van az allergiám, nem olyan nagy dolog együttélni vele.. csak néha uncsi:D főleg amikor a haverokkal vagyok.. és jól esne letolni mondjuk, egy szelet pizzát. :) Tud valaki ilyesmiről?
2009. dec. 27. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy az allergia nem játék. Én pl dióóra, földimogyoróra vagyok allergiás, múltkor pl úgy össze-vissza dagadtam, hogy féltem be ne fulladjak, vagy bele ne haljak akár (ráadásul mindez külföldön). Elhiszem, hogy unod a dolgot, én is így vagyok ezzel... mindennek nézni az összetételét...

Sajna én nem tudok róla, hogy létezne ilyen szer. A már kialakult allergiás reakciót el lehet nyomni, de annak is megvan a maga ára (mármint az egészséged szempontjából).

Ehhez a betegséghez türelem kell.

És a barátaid részéről megértés.

2009. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tejcukorérzékenyeknek van ilyen gyógyszer, de a többiről nem tudok. :/
2012. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!