Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudom rendesen...

Miért nem tudom rendesen megemészteni a fehérjéket?

Figyelt kérdés
Főleg tojás-, csirkefogyasztás után sokszor puffadok, akár napokig is egyfolytában kellemetlen szagút szellentek, néha hasmenésem is van.
2014. máj. 29. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen probléma genetikus.

Kerüld amitől rosszul vagy, van épp elég nagy választék.

2014. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de muszáj megfelelő mennyiségű, minőségű fehérjét ennem, és főleg ezek azok az ételek, amik a leggazdaságosabbak...
2014. máj. 29. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

keresd fel az orvost, ez tényleg genetikai eredetű, ha igaz.

az is lehet, hogy csak bélflóra problémád van, egy probiotikumos kezelést érdemes lenne kipróbálni.

2014. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti egy húsevős nap mellett zöldségevéssel elég fehérjéhez juthatsz, ennyit arról hogy mennyi és milyen minőségű fehérjét kellene enni.


Más kérdés, hogy ha testépítéshez 2g/ttkg mennyiséget akarsz betolni, hát akkor ez van.


Mivel eszed együtt a fehérjét?

Próbáld letisztítani az étrendedet, normalizálódjon a bélflórád, emésztésed. Ne egyél fehérjéhez szénhidrátot, gyümölcscukrot, fehérje az zsírral menjen és zöldségekkel.


Eleve jót tenne az emésztésnek a szénhidrátszegény étrend legalább egy gyógyulási időre.


Persze menj el orvoshoz, csak fele ennyi (érdemleges) tanácsot nem tudnak majd mondani mint amit én most 1 perc alatt leírtam.


Na írd le hogyan és mennyit eszel általában.

2014. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tojás húsárban van, tehát vehetsz húst tojás helyett. Ha pedig a csirke a legolcsóbb, akkor vegyél ritkábban húst, és többször más fajta táplálékot!
2014. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!