Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az 5 éves nevelt lányom evés...

Kulibuli kérdése:

Az 5 éves nevelt lányom evés közben köhög. Már lassan egy hónapja . Soha máskor nem köhög, nem beteg. Amint elé kerül az ennivaló elkezdi. Valakivel történt hasonló? Én még ilyet sose halottam.

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy marhaságot mondok, de lehetséges, hogy a gége nem zár jól? Én tuti, hogy elvinném orvoshoz, méghozzá gyorsan, mint a szélvész.
2014. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, én hallottam ilyen esetről. A kislány mindig fuldoklott, amikor anyuka etette. A végén annyira stresszelt a gyerek, hogy egyáltalán nem evett, kórhézba került, infúzióra. Utána jött egy pszichiáter, az találta meg a probléma igazi okát (anya-gyerek kapcsolat).


Ha csakis evés közben van ez a helyzet, akkor majdnem biztos, hogy pszichés az egész. Gyerekpszichiáterhez kell vinni a gyereket, ő tudja, hogy mitől stresszel a gyerek és miért jön rajta így ki, és hogyan lehet ezt kezelni.


És vedd komolyan, mert elég komoly a háttere. Ha nem pszichés, akkor valamiféle záróizom-gondja lehet, ami elég valószínűlen, mert már korábban lettek volna súlyos fulladásos-félrenyeléses problémái.

2014. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!