Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék 10 kilót....

Hízni szeretnék 10 kilót. Mitől lehet hízni étvágyat csinálni? (gyógyszer, kaja stb. )

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hízz! Erre soha semmilyen körülmények között nincs szükség erőltetett kajabevitel útján. Ha nem vagy elégedett a súlyoddal meg az alakoddal, akkor ne zsírt próbálj felszedni, hanem izmot, ahhoz meg nem enni kell többet, hanem sportolni.
2010. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is mindent megpróbáltam, amikor hízni akartam, végül úgy sikerült, hogy sok csokit ettem. 1-2 tábla naponta, meg persze mellette bőséges táplálkozás. 1 tábla csokiban van 400 kcal, tehát ha 2 táblát eszel meg, az már 800 kcal plusszban. Szerintem így menni fog. És a csokit mindenki szereti.
2010. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rajtam már a csoki sem fog.Már probáltam este 10 után ettem a csokit plusz még lekváros zsömle de mindhiába. Márciusban szültem a 2.fiamat utána 56 kg voltam az tetszett,de most már 42kg vagyok.Talán tényleg sportolni kéne.
2010. jan. 2. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!