Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » NutriDrinktől lehet hízni? És...

NutriDrinktől lehet hízni? És kb mennyi idő mire hízok 3kilot?

Figyelt kérdés

Betegség miatt lefogytam... de alabol nagyon vekony vagyok ... 155 cm es 40kilo az alap testsulyom. Es ebbol fogytam le 32 kilora... de mar visszahiztam 37re. de az a 3kilo eleg nehezen akar visszajonni :( pedig mar latszik hogy hiztam. a hasamon is kezd . de amugy is 45kiloig felakarok menni de eleg nehez. iszom ezt a nutricia nutridrinket es ugye ebbe sok kaloria van meg minden ami kell. mar 1 hete iszom . 3x kell egy nap.

azt a 3kilot hogy hizzam vissza? mit egyek ? mert mar tobbet eszek meg minden. de epekovem is van ugyhogy nem ehetek mindent.



2014. jún. 10. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyapám kapott nutridrinket, addig semmivel sem tudott hízni egy dekát sem. 180-as magasságához és 67 évéhez volt kb hatvan kg, a nutridrinktől sikerült felszednie egy tízest.
2014. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt :) es mennyi ido alatt hizott 10kilot ?
2014. jún. 10. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Most elgondolkoztam, mert félévente volt kötelező vizsgálata. Amennyire én emlékszem, kb egy év alatt ment rá annyi, de vedd figyelembe, hogy ő azért tartós beteg volt, a te tested nyilván máshogy viselkedik. Ebből a számításból kiindulva, 3-4 hónap alatt feljöhet tartósan 3-3,5 kg
2014. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!