Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggel hányingerem van,...

Reggel hányingerem van, délutánra éhes leszek, este pedig nem tudok aludni annyira éhes vagyok akármennyit is eszek. A szám is folyton kiszárad és nyomást érzek a gyomromban, ami csak úgy múlik el ha iszok vizet vagy vmit. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azért nem megyek orvoshoz mert folyamatosan halálfélelmem van. Tudom úgy is oda fogtok küldeni, de hátha vki mond vmi okosat és lelkileg feltudok készülni. 20/f


ui.: most így kidobta a hasonló kérdéseket...lehet terhes vagyok? :D


2010. jan. 3. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül pánikbeteg? Én régen az voltam, és néha ma én is nyomást érzek a hasamban, ami csak ivás után múlik el (víz:D).. A szám is száraz stb. Mondjuk sztem kajával is elmúlna, csak néha nincs étvágyam..

Most próbálok okosat mondani neked: attól, hogy elmész orvoshoz, még nem fogsz meghalni, és kezelni is lehet a bajodat, akármi is az. Meglásd, jobb lesz utána.

Menj el orvoshoz, hamarabb túl leszel rajta. Én nem mentem el, és 4 évig voltam így. Ma meg már elmúlt. :)) Te legyél hamarabb túl rajta.

Amúgy nekem az használt, hogy megnéztem másokat, hogy nem félnek a haláltól betegesen, mert nincs is mitől, és mondogattam, hogy nem, nem fogok meghalni, ez baromság.

Pszichológushoz vagy pszichiáterhez tessék menni.

2010. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áhh, köszönöm! de, pánikbeteg vagyok. :( én is gyanakodtam eddig rá, de mindenki csak azt mondta h ne keménykedjek már(Sopranos sorozat :D) szóval elhittem h nem az. egyébként csórtam is anyumtól antidepresszánsokat, attól tudtam aludni és reggel se volt hányingerem. amúgy tudom h nem kell félni a haláltól mert egyszer eljön úgyis, én csak azt nem tudom felfogni h miért? és miért kell inkább egymást ölni meg sok baromságra fordítani az energiát ahelyett h minden tudós a gyógyszereket fejlesztené h 200 évig 30 éves szinten maradjunk. Az a szomorú h most már egyre több cikket olvasok h a következő generációk 120-130 évig fognak élni, mi meg pont beszopjuk a csóri kis 70 évünkkel. áhh, ebből tényleg psziho lesz :D köszi a választ még egyszer. :)
2010. jan. 3. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csórjad anyucid gyógyszerét légyszives! A pánikbetegségre folyamatosan kell szedni a gyógyszert, és akkor fejti ki jótékony hatását. Próbálj meg rendszeresebben étkezni, és mond el anyucidnak a problémáidat, és kérd meg menjetek el együtt a pszichiáteréhez. Ne aggódj, minél hamarabb annál jobb!!!
2010. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vgyok: én gyógyszer nélkül gyógyultam ki, de nagyon erősen beszélgettem magammal. Úgy értem magamban, nem zakkant módjára.:) Mindig az ellenkezőjét mondtam magamban, mint amit gondoltam, hittem, ez olyan elmestimúláciszerűség.:)
2010. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!