Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire táplálkozok egészsége...

Mennyire táplálkozok egészségesen?

Figyelt kérdés

Mivel sportoló vagyok úgy döntöttem pár hónapja itt az ideje egészségesebben táplálkozni és ledobni pár kg-t.


Reggeli- zabkorpa (60-80g), dió (5-10g), mandula (5-10g), mazsola (10-20g). + kókusztej.

Tízórai- edzés előtt 1db banán. edzés után 3db banán + virágméz.

Ebéd- 60-80g natúr csirkemell, vagy lazac. Rizs (200-250g) + sok paradicsom, paprika, hagyma, brokkoli.

Uzsonna- edzés előtt házilag készített natúr müzliszelet, vagy banán. edzés előtt és után.

Vacsora- rizs (250-300g) + zöldségek.


Még egy olyan költői kérdésem lenne, hogy a túrót mivel lehetne helyettesíteni ? esetleg kókusztejhez hasonló olcsóbb növényi eredetű tejet tudnátok ajánlani ?


Akinek bármi észrevétele lenne, tanácsa szívesen elfogadom.


Esetleg ha valaki tudna diétás desszertet ajánlani a receptet megoszthatná velem. (palacsinta- banán+ tojás. és kisütöm) ebbe nincs semmmi egészségtelen és édes is.


Előre is köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.


UI: amióta így étkezek a délutáni edzéseimen nem jelentkeztek a problémák (nagy megterhelésekkor mindig rámjött a nagy wc és úgy elkapott, hogy be kellett fejezni az edzést, + reggel frissebb vagyok)


Köszi a válaszokat.



2014. jún. 21. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem egyél egy picivel több fehérjét és egy kicsivel kevesebb ch-t

desszertnek én gyümölcsöt ajánlok kedvencem a fahéjas reszelt alma

2014. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!