Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem kívánom az ételt, nem...

Nem kívánom az ételt, nem szeretek enni. Leginkább tejeskávét iszok. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Mindig is finnyás voltam, de mostanában különösen undorodom az ételtől, időm sincs enni, ha meg mégis leerőltetek valamit, nagyon kényelmetlen érzésem van a gyomromban, és szorulásom lesz.

A folyadékokkal nincs baj, próbálok olyat inni, amiben van energia, napi 4 bögre tejeskávét megiszok édesítővel, plusz frissen facsart narancslé, házi szörp, meg mivel nyár van, néha sör vagy fröccs. Jeges kávé, jeges csoki.

Anyukám, a barátaim és a párom nagyon féltenek, azt mondják nagyon sovány vagyok, mintha elfújna a szél. Én is tudom, hogy valami nincs rendben, nem szép, amit látok a tükörben (165 cm, 42 kg, és 22 évesen elvileg felnőtt nő vagyok...), de nem szeretek enni, fáj tőle a hasam, hányingerem van :(


Egyébként apu is ilyen volt, amíg élt, én nem emlékszem rá, de anyu mesélte, hogy egész nap cukros-tejes fekete teát ivott, este meg egy vajas zsemlét, és kész.


Voltam dokinál egyébként, Nutridrinket írt fel, de ott vagyunk ahol a part szakad, merthogy nekem nem a turmix szerű izékkel van bajom, pont hogy szilárd, normál táplálékot szeretnék bevinni a szervezetembe.


2014. jún. 26. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
hát nem csodálom, hogy megiszol napi 4 kávét, ha nem viszel be semmi normális ételt valahonnan kell az energia... menj másik orvoshoz, mert előbb utóbb mindenféle kálcium, vas, vitamin hiányod lesz meg nagyon gyenge leszel
2014. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!