Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Béres cseppet, vagy multivitamint érdemes szedni, esetleg a kettő együtt is alkalmazható?

Actival Extrát szedek, ami nyomelemeket is tartalmaz. A kérdésem az lenne, hogy lehet egyidejűleg Béres cseppet is szedni?

2014. jún. 27. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok
Sowilo nevű felhasználó válasza:

Az Activál Ectra nagyon drága ahhoz képest, hogy milyen kevés vitamint tartalmaz. 125mg C-vitamin van benne. Az mire elég? Semmire. Normális multivitamint kell szedni, nekem a Multi Pro tökéletesen bevált.

Egyébként szedhetsz mellé Béres cseppet. Az Activál az kb. semmi, mindegy hogy mit szedsz mellé.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. jún. 28. 08:59 Privát üzenet
A béres csepp is ugyanannyit ér, mint az actival. Semmit.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. júl. 1. 18:44 Privát üzenet
Sowilo nevű felhasználó válasza:

A béres cseppet nem ismertem, azért nem mertem róla semmit kijelenteni, de akkor ezek szerint jól sejtettem.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. júl. 1. 21:10 Privát üzenet
triack nevű felhasználó válasza:

Ha elolvasnátok a béres csepp leirását talán rájönétek hogy egyáltalán nincs benne vitamin csak ásványi anyagok

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. ápr. 25. 11:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire érdemes figyelni az első együtt alvásnál a párommal? Kinek hogyan sikerült az első együtt alvás a párjával?
Honnan tudom, hogy mikor érdemes szakítani? Mi az a barátnőmben, ami csak az ő tökéletlensége és el kell fogadnom, vagy ami miatt nem érdemes tovább erőltetni a dolgot?
Érdemes egy ilyen "kapcsolatban" maradni? Legyek vele csak úgy együtt hogy amikor találkozunk érezzük együtt jól magunkat?
Eltérő Ram-okat lehet együtt működtetni? Ill. érdemes egyáltalán?
Távollátós szemüveget (mínuszos) érdemes monitorvédő lencsével együtt kérni? Vagy legyen egy távollátós és az irodai munkához egy sima monitorvédős szemüvegem?
Milyen multivitamint érdemes szedni ami hatásos is? Megelőzés céljából! Elegem van hogy minden nyavalyás influenzát, megfázást elkapunk a családommal együtt! A Centrum nem jött be!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!