Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mégis hogy étkezzek egészséges...

Mégis hogy étkezzek egészségesen ha az anyám nem veszi meg a jó dolgokat, csupa egészségtelen van itthon?

Figyelt kérdés
más bajokat most nem fejtenék ki, de nem, nem lehet megbeszélni vele.
2014. júl. 6. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kapsz zsebpénzt? Vehetnél magadnak kaját, ha tényleg nem lehet vele megbeszélni.
2014. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert Ő nem olvassa azt a bulvármocskot, amit Te! Egyed csak a mami főztjét!
2014. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

látom te se vagy ebben a helyzetben! de igen, minimálisat, és általában visszveszi ha elfogyott neki!

és a "zsebpénzemből" kell spórolnom BÁRMIRE! bármilyen ruhadarabra, ha nincs.pl. bármit nekem kell fizetni.

2014. júl. 6. 18:23
 4/15 A kérdező kommentje:
2.-te se vagy 100-as. semmit nem tudhatsz az egészségről.
2014. júl. 6. 18:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, számolod a kaját, érdekes én itthon is ki tudom hozni a fogyókúrát...
2014. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
am meg, egyem az ő főztjét? igen? jó lenne ha főzne....
2014. júl. 6. 18:24
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös, nem értem. mit lehet? azért csak nem fogom a maradék pénzemet kajára költeni, elvileg ő az anyám neki kéne gondoskodnia.
2014. júl. 6. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell a pénzedet kajára költened, nézz utána annak, hogy kalóriaszámolás...
2014. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%

Hány éves vagy mégis? Itt pattogsz mindenkivel, szidod az anyukádat, és még neked áll feljebb! Hát ki vagy te? Egy kis mocsok hálátlan tizenéves gondolom. Ha betöltötted a 16-ot, akkor nyugodtan húzzál el diákmelóra.

Nehogy azt hidd, hogy amit a boltba megveszel banán, vagy alma tök egészséges! Manapság ami egészséges, az baromi drága, erre gondoltál? Semmit se tudsz úgy látszik az ÉLETRŐL! Hogy milyen nehéz megélni! Segítesz anyukádnak? Segítesz neki bármit is? Nem csak a saját szobádat rendbe tartani, mert az alap dolog! Azzal, hogy mindenkiben a bűnbakot keresed, szánalmassá teszed magad! ÉBREDJ FEL! Nem ovis vagy! Muszáj neked folyton ruhát vásárolganti a zsebpénzedből? Nem kell ám folyton ruhát venni!

És mért nem főzöl akkor te? Olyan nincs, hogy ne lehessen valakivel megbeszélni valamit! Meglehetne anyukáddal beszélni a dolgokat. Magadba nem nézel? Arra nem gondolsz, hogy lehet, hogy folyton követelőző, lekezelő stílusba beszélsz vele?! Komolyan! NÉZZ MAGADBA! Rád tökéletesen illik az a mondás, hogy másban a szálkát is megtalálja, de saját magába a gerendát sem!

Mielőtt belém kötnél...Nem! NEM vagyok tökéletes, DE mindent megteszek, ami tőlem telhető, hogy a szüleimnek tudjak segíteni! Hogy meghálálhassam azt, amit tőlük kaptam. És a legnagyobb ajándék, amit valaha is kaphattál anyukádtól, az, hogy élsz!

És lepontozhatsz, nem érdekel, de se engem, se a szüleimet ne vedd a szádra! Ha ide jössz siránkozni, vállald a válaszokat.!

2014. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem tudom mégis TE kinek képzeled magad, pont az anyám mellett tanultam meg, hogy ne álljak le idiótákkal vitatkozni mert nincs értelme,úgyis saját magukát hiszik igaznak! TE mégis mit tudsz rólam ember??? és az anyámról?? ismered?? szerintem még te se irnád le mégegyszer azt amit, ha ismernéd. különben közlöm, még mindig, hogy a kaja vétele nem a gyerek dolga tudtommal! és már elmúltam 16, és ha 18 is leszek, már el is húzok a házból amit otthonnak nem lehet nevezni, és azt kajálok amit veszek.meg amit abból csinálok.

ÉS TE VAGY AZ aki semmit nem tud az életről...na jól esik igy ismeretlenül?? én se ismerlek, fogalmam sincs mit éltél át, de azt amit én tuti nem!

2014. júl. 7. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!