Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megfigyeltétek már a családokt...

Megfigyeltétek már a családoktok, barátok étkezési módját?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Én mostanába figyeltem fel pl. arra.hogy a testvérem 1 kis kockahúst 5x elvág,pedig be lehetne 1x-re kspni.Anyukám össze-vissza tolja az ételt mire felszúrja.A barátnőm mindent ki tol a tányérból stb...ilyenekre gondoltam.
2010. jan. 6. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is figyeltem, a tálalást, az elkészítés módját, kés, villa, kanál használatát, vannak érdekes dolgok :P Bár nekem is meg van a magam kis evőmódszere :D
2010. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj igen, és nagyon jót röhögtem. a férjem a főtt kukoricát úgy eszi, mint ahogy az írógép csinálja.A cső végén éppen a csengetés hiányzik. Na meg a levest úgy eszi, hogy a szemét szorosan becsukja, mikor bekapja a kanalat. Szoktam is kérdezni, hogy "fáj, mikor eszel?"

A gyerekem meg úgy fújja a meleg ételt, hogy sípol, meg fütyül.

Kíváncsi lennék, hogy én hogyan eszek, mert ugye magamon nem veszem észre a dolgokat. Bár a férjem szerint baromi gyorsan habzsolok:-)

2010. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak a barátnőimet szoktam:) egyikük nagyon pedáns lány alapból, konkrétan még a tányérján is rend van, minden morzsát egy kupacba húz, semmi se esik le a tányérról, szinte mértani pontosságú falatok:D másik barátnőm ilyen elbambulós, elszállt csaj, ő nem is eszik, inkább csipeget, mindent a villájára szúr, de mire a villa a szájához ér kb. a háromnegyede lepotyog, nem felvágja, hanem széttrancsírozza az ételt inkább, szinte rossz nézni:D
2010. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és még a kiskanalamra finnyás vagyok. Nem zavar, ha más eszik bele a tányéromba , iszik a poharamba, vagy eszik az evőeszközömmel (csak a családra gondolok), de ha a kedvenc teáskanalamat lenyúlják, akkor hisztizni tudok:-)
2010. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

anyám 6x körbeszalad a lakáson mire megeszik 1 tányér akármit

mostohafaterom olyan szinten csámcsog,hogy nem tudnám csakk füldugóval megfigyelni,irtó idegesitő

öcsém (8) megszagol minden kaját,a frissenfőttet is,közelről,átnézi,hogy nincs e benen olyan ami neki nem jó,huzogatja az orrát mindenre

párom le se nyeli az egyik kanál kaját,már tömi magába a másikat,mintha valaki megenné tőle,ha 2 perc alatt nem végez,iletve ha olyan kaja,akkor először megeszi a kevésbé finom részeit,és a végére hagyja a legfinomabb falatokat


én meg...mindent 3x átforgatok,mire megtalálom a megfelelő falatot,rendezgetem a tányéron,megszagolgatom öcsémhez hasonloan,ha evés közben langyos lett,akkor melegitek rajta,de még lehetne sorolni

2010. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem húgom olyan lassan eszik hogy 2szer újra kell melegíteni közbe a kaját. A húsokról levakarja a fűszereket.

Nagyanyám mindent megeszik, még a csontokat is körbe rágja háromszor, ha valaki más hagy a tányérján valamit azt is megeszi. :S

Én meg szeretek gyorsan túlesni a kajáláson, általában mire mások belekezdenek én már végeztem is:D

2010. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!