Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet a kelt tészta az oka?

Lehet a kelt tészta az oka?

Figyelt kérdés
tegnap sütöttem pogácsát és tudom hogy nem szabad de folyton lecsipkedtem a még nyers tésztábòl és eszegettem.nem is éreztem hogy baj lenne késöbb a már elkészült pogácsából is elég sokat fogyasztottam és ma éjjel borzasztó gyomorfájásra ébredtem.hányinger kisebb hasmenéssel együtt. tavaly óta van refluxom is lehet hogy a sok kelt tésztától vagyok rosszul?amikor böfögök ilyen élesztős ízt érzek. mit javasoltok rá???
2014. júl. 13. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:

igen a teszta.. ezert nem szabad enni belole max ici picit...

egyel 1 kiskanal szodabikarbonat es igyal ra. szornyu ize van,de hatasos

2014. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. gyorsan ki is próbálom.azt hittem eléggé toppon vagyok már a gyomorfájással kapcsolatban ezek szerint mégsem.remélem segít egész éjjel nem aludtam és még most sem vagyok rendben.
2014. júl. 13. 05:59
 3/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hát, biztos hogy nem segít a glutén a refluxodnak és a gyomorbántalmaidnak.
2014. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerencsére mióta kaptam rá gyógyszert nincs semmi panaszom. azt hittem belefér. hát tanultam belőle
2014. júl. 13. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A reflux helyes kezelése nem a gyógyszer. Én mióta diétázok, teljesen elmúlt, pedig volt, hogy arra ébredtem, hogy felfolyt a sav a számba. Nem paleozok, de a glutént és a tésztaféléket teljesen elhagytam, mert több szempontból is igen egészségtelen. És legtöbben gyanútlanul erre építik a táplálkozásukat.
2014. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Glutén plusz gyógyszer. A legjobb kombináció!
2014. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!