Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 26 éves anyuka vagyok és...

26 éves anyuka vagyok és energiaital függő. Hogyan szokhatnék le róla?

Figyelt kérdés

Körülbelül 6 éve szoktam rá a Burn energiaitalra az íze miatt. Akkor még csak alkalomszerűen ittam, mert ízlett. 3 éve már ott tartottam, hogy minden nap megittam egyet, de mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, leálltam vele egyik napról a másikra és amíg szopott a kislányom, addig nem is ittam. Viszont utána szépen lassan vissza szoktam rá, és most ott tartok, hogy meg kell innom minden nap egy Burn-t, mert ha nem akkor rosszkedvű, gyenge, életkedvtelen leszek. Hogyan szokhatnék le róla?

Minden este eldöntöm, hogy másnaptól nem fogok inni, leszokok, de nem bírom tartani magam :(


2014. júl. 13. 19:53
 1/2 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Állj át kávéra. Azt ha cukor nélkül iszod, vagy xilittel/eritrittel édesíted, akkor az még egészséges is.


Egyébként sima koffeinfüggőséged van. A világ felnőtt lakosságának szerintem a fele koffeinfüggő. Ezért kívánjuk mindennap. Sima elvonási tünet a fáradtság, levertség. Ha kibírsz pár napot így, akkor el fog múlni gyorsan egyébként.

2014. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fokozatosan csökkenteni kell az adagot, így lehet leszokni róla. Egyébként a kávé ugyananolyan káros mint az energiaital, a koffeint azért termelik bizonyos növények, hogy megvédjék magukat a rovaroktól, ez ugyanis egy idegméreg ami megöli őket.

www.naturwell.hu/files/KaveKakao2012_1.pdf

2014. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!