Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az h hirtelen...

Miért van az h hirtelen rámtört az éhség eszek 1-2 falatot és már tele érzem magam?

Figyelt kérdés
aztán egy óra múlva megint nagyon éhes vagyok?.ez így van még este 9kor is de nem birok elaludni ha nem eszek.amúgy normál testalkatú lány vagyok.
2008. aug. 4. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Az ember sokszor nem tudja különválasztani a szomjúságot az éhségtől. Esetleg ha az éhség mellett rosszul is vagy, a vércukroddal is lehet probléma. Egyébként sokszor keveset enni sokkal egészségesebb mint kevésszer sokat.
2008. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szinte alíg iszom
2008. aug. 4. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért van igy, mert összeszűkült a gyomrod.
2008. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mit lehet ellene tenni?
2008. aug. 4. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál több vizet,eleinte naponta legalább 1 litert,utána növeld,ha birod,de folyadékot kell inni,főleg ilyen melegben! Azt hiszem,nem kell monndanom,hogy szénsavmentes ásványvíz a legjobb.
2008. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
étvágytalanság, szokj át arra hogy megprobálsz mindig ugyanakkor kajálni egy x adagot. az elsö héten pizzával probáld mert abbol lehet sokatenni
2008. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!