Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha szappanos melegvizet...

Ha szappanos melegvizet iszom, nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésnél olvastam, hogy ha azt iszok, akkor hányni fogok. De ha megiszom nem lesz tőle bajom?
2008. aug. 5. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az lesz a bajod, hogy kavarogni fog a gyomrod és hányni fogsz. Vagy ennél még komolyabb bajt akarsz? Ne igyál szappanos vizet, és nem lesz akkor semmi bajod :-P
2008. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én írtam a kérdést, és én is ezen gondolkoztam... Neked miért van rá szükséged?
2008. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
vagy inkább ne kérdezzem? :)
2008. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért akartok szappanos vizet inni????
2008. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok a válaszra, semmilyen más dolog nincs a háttérben:) De úgy értem hogy a hányáson kívül lehet valami bajom? Tehát a szappan mérgező hatásaira gondolok.
2008. aug. 5. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, mert a szappan erősen lúgos vegyhatású. Ha anorexiások vagytok, menjetek inkább pszichiáterhez!
2008. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon káros az egészségre bármilyen tisztító-és mosószer fogyasztása! Ha valóban egy mindennapos hányás miatt van erre szükség, gondoljatok arra is, hogy a tartós hányás kimarja a nyelőcsöveteket - mivel a gyomorsav is távozik kifelé - a szájüreget, lemaródik a fogzománc a fogakról, fogínysorvadás is kialakul, majd kihullanak a fogak pár éven belül. Hányásos fogyás esetén azonnali orvosi segítség szükséges. Az elején ez még jó poénnak tűnhet, de később már nincs megállás, nagyon nehéz a kiút az anorexiából és a bulímiából. Gondolkodjatok el azon amit írtam, és ha komoly a dolog, irány az orvos, van segítség.
2008. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
kiskoromban rengetegszer ittam, mikor játszottam a kádban. soha semmi bajom nem lett tőle. :)
2009. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer belenyaltam fogadásból egy szappanba és utána olyan székrekedésem lett, mint soha. Vagy 2 hétig nem tudtam wc-re menni. Pedig csak egy nyalás volt, nem ittam meg liter számra.
2009. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Rosszul tudom hogy mérgezés eestén a szervezetből úgy lehet eltàvolítani hogy 3-4dl szappanos vizet itatunk illetve iszunk?
2016. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!