Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges lenne, hogy az...

Lehetséges lenne, hogy az orvos által megállapított refluxom nem sok hanem kevés gyomorsav miatt van?

Figyelt kérdés

torokban feljövő savat még sosem észleltem, viszont a keserű, vagy furcsa szájíz már vagy 3 hónapja megvan, hiába iszom rá salvus vizet, vagy gyomorsavlekötő gyógyszert, vagy szódabikarbónát nem változik semmit


kaja után, főleg ilyen családi bekajálásos party után, általában puffadok és gyakori fingás jön rám, de ami a legjobban idegesít az a változó szájíz, egy ami közös, hogy nem jó, hanem rossz érzés


voltam dokinál, de a reflux gyógyszeren kívül nem mondott mást..



2014. aug. 8. 22:16
 1/2 A kérdező kommentje:
elég tanácstalan vagyok, mert külföldre megyek nemsokára tanulni, és nem tudom mit kellene tennem, de nem sok időm van..dokinál már legalább 5x voltam mindig vártam legalább 2 órát előtte, roppant jó élmény volt, azért, hogy felírjon egy gyógyszert ami lehet, hogy pont az ellenkező hatást váltja ki mint ami kellene
2014. aug. 8. 22:24
 2/2 anonim válasza:
Próbálj meg másik orvost keresni, aki alaposabban utánajár a problémádnak.
2014. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!