Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szűkítsem össze a...

Hogyan szűkítsem össze a gyomrom, hogy ne legyek mindig éhes?

Figyelt kérdés

Mostanában a meleg ellenére is mindig éhes vagyok, kívánom az édességet is.Mit lehet tenni, hogy összeszűküljön a gyomrom, és ne egyek annyi nasit?A krómtabletta segítene?

Kérem, csak normális hozzászólást írjatok, nem unatkozó tini vagyok, középkorú hölgy, és el vagyok keseredve...


2014. aug. 11. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, az is kitölti a hasad, így kevésbé fogod kívánni a nasit!
2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

Folyadék + rost(főleg zöldségrost, de a gabonarost sem gáz).

A zsiradék is telít, de annak a mennyisége nyilván számít az energiabevitel miatt. A fehérje is telít, mert lassabban emésztődik.

Ha csökkented a CH-t a zsír terhére, sok fehérjét és zöldséget eszel, plusz megnöveled a folyadékbevitelt, biztosan kevésbé leszel éhes.

Mindezekkel együtt elképzelhető, hogy az agyad még kívánni fogja az édességet. Ez már a te pszichés harcod lesz.

"el vagyok keseredve.." - nem értem. Ha nem unatkozó tini vagy, akkor csak tudsz magadnak parancsolni. Valaminek a meg nem evése az jó esetben még nem a szenvedélybetegség kategória. Vagy nálad igen?

2014. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!