Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az jó ha háziorvoshoz megyek?...

Az jó ha háziorvoshoz megyek? Ha evészavaros vagyok koplalás-zabálás-hashajtó (akár naponta 50db) és rászoktam a hashajtókra? itthon nem merem elmondani de már nem bírom tovább. szörnyen nézek ki

Figyelt kérdés

nemsokára fősulira fogok járni ha felvesznek.. vagy dolgozni.. és addig szeretném abbahagyni

segítsetek légyszi

itthon nem merek róla beszélni nem olyan a kapcsolatom a szüleimmel de ezt nem szeretném részletezni a lényeg hogy magamnak kell megoldani de úgyérzem hogy orvos nélkül nem menne

+ha elmegyek az orvoshoz ugye nem fog kórházba küldeni egyből? vagy mit fog csinálni-mondani?

L/19



2014. aug. 14. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, ha oda elmész. Ő jó eséllyel tovább fog irányítani pszichológushoz, pszichiáterhez, akiknek ez a szakterülete.

Nagyon büszke lehetsz magadra, amiért ilyen elhatározásra jutottál, szurkolok, hogy meggyógyulj.

2014. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már voltam mindkettőnél de oda szüleim cipeltek el a zárkózottságom miatt de a pszichiáternek és a pszichológusnak sem mertem róla beszélni.. nem tudom hogy kezdjem..de én ezt már nem akarom tovább folytatni meg akarok gyógyulni
2014. aug. 14. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és már legalább féléve nem jött meg.. és több mint 1éve van vele gond hogy mondjuk 2-3hónapig semmi utána megint megjön aztán semmi..
2014. aug. 14. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor tudnak meggyógyítani, ha őszinte vagy velük. Ha nem voltak szimpatikusak esetleg, akkor keress valaki olyat, akihez szívesen mennél. A gyógyuláshoz együtt kell működnöd velük, de már rájöttél, hogy gond van, és ez az első lépes. Innentől kezdve tudod már, hogy bármi, amit az orvosok mondanak, csak a te érdekedben lesz.


Menj el a háziorvoshoz, aztán meglátod, mit mond.

2014. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!