Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha étvágytalansággal megyek...

Ha étvágytalansággal megyek az orvoshoz, mire számítsak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kórosan sovány vagyok. 160cm 42 kg. Béres csepp extrát szedek, egy hete, de nem igazán hat. tavaly 3 nap után már éjjel is felkeltem enni. 22/L
2014. aug. 27. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 22 vagyok, lány, 160 cm és 42 kg. Nem vagy a titkos ikertestvérem?? :D

Amúgy nekem hálistennek jó alakom van, kerek popsi, közepes cici, szóval nem nézek ki anorexiásnak. Az orvosok persze még most is kórosan soványnak tartanak, de már nem foglalkozom vele. Nem vagyok beteg, nincs szükségem rájuk. Arra jutottam, hogy magam akarom megoldani ezt a dolgot, de már nem is tekintek rá úgy mint problémára.

Jól érzem magam, sok csokit eszem, sok zsíros kaját, főleg disznóhúst, s már saját konyhám van, saját ízlésem szerint főzök.

Szerintem ezekkel a paraméterekkel nem vagy kórosan sovány. Nem kell mindent elhinni a dokiknak. Érezd jól magad, és ne légy lusta felkelni. Akkor is rágcsálj valamit, ha nem vagy éhes. Nekem bejött.

2014. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórosan sovány? Egy általános iskolásnak nagyobb melle van, mint nekem, topot kell hordanom már. 56kg voltam, akkor volt jó alakom. Porszívózni sem bírok. Rám tényleg igaz, hogy elöl deszka, hátul léc.
2014. aug. 27. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy merőkanál levest épp, hogy megbírok enni. Nagyon keveset tudok enni.
2014. aug. 27. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg menj el orvoshoz, mert ez nem normális. Nem vagy esetleg stresszes? Valami biztos van, hogyha nem tudsz enni. Én ha sokat ehetnék (sajna nem, mert elhízok), akkor állandóan tömném magam. Szerintem egyél olyat, amit nagyon szeretsz. Mennyit és mit szoktál enni egy nap?
2014. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiflit üresen, nem kívánok hozzá reggel semmit. levest amilyen van, később tésztaféléket vagy virslit 1-et max. 1,5 felet kenyérrel. Májkrémes kenyér, az egyetlen amit teljesen megbírok enni. Később megint kiflit. nagyon válogatós vagyok, és nem mindegy, hogy mit mivel eszek. Lecsó után jó pár órán keresztül nem eszek tejeset, vagy amiben tejszármazék van. Húst megint nem eszek tejtermékkel együtt még utána sem egy jó ideig , bár mostanában nem nagyon szoktam csokikat enni.
2014. aug. 27. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg fog indulni felfelé a súlyod, csak egy kis türelem kell még. Azonnal ne várj eredményt. A Béres cseppet szedjed tovább és vegyél magadnak Kubu italt, vagy a Lidl-ben kapható üveges sűrű italt. Ez jó édes és tápláló. A cukorszintedet naponta többször kell emelni és akkor lesz étvágyad.
2014. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!