Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szédülhetek, és lehet attól...

Szédülhetek, és lehet attól szapora szívverésem h nem eszek?

Figyelt kérdés
Láz következtében tele lett aftával a szájüregem. 4. napja nem eszem, vagyis ilyen napi 1 joghurtot, és inni is alig tudok, mert még a víz is csípi:( de azért pár pohárral sikerül letuszkolni...Ma felkeltem 7kor, mert vérvételre szerettem volna menni, de amint tettem két lépést rámjött a heves szívverés és azthittem összeesek. Visszafeküdtem, aludtam még pár órát és mikor felkeltem már akkor nagyon vert a szívem, próbáltam elmenni wc-re de annyira szédültem h képtelen voltam. Emellett tudni kell azt is h pánikbeteg vagyok. Ennek köze lehet ehhez az egészhez vagy "csak" az éhség és szomjúság okozhatja?
2014. aug. 28. 12:59
 1/2 anonim válasza:
Valószín, hogy azért van, mert nem eszel és nem is iszol, valahogy azért próbálj meg kicsit enni inni, még ha nagyon fáj is :S
2014. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt a betegséged miatt (láz + fertőzés) gyenge vagy. Tovább rontja az is, hogy alapvetően nem viszel be kalóriát, semmit, tehát a szervezeted is lebontó állapotban van, éhezik. Ezek már okozhatnak ilyen fokú gyengeséget.


Ami viszont a legrosszabb, hogy nem iszol, ki vagy száradva, emiatt a vérnyomásod a béka feneke alatt van, és a kevéske véredet a szíved gyorsabban próbálja pumpálni, amikor mozgolódsz, felállsz, hogy az agyadnak biztosítsa az oxigént és a kevés tápanyagot. És mindemellett ha pánikbeteg vagy, még meg is ijedsz ezektől, szóval nem csodálom, hogy rosszul vagy.


Legalább próbálj meg inni, főleg valami kalóriadúsabbat (ivójoghurt, cukros tea). Tudom, hogy az afta borzalmasan fáj, de ez egy ördögi kör, egy kicsit erőltesd :-) Jobbulást!

2014. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!