Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy drasztikus fogyás ért...

DennisMourey kérdése:

Egy drasztikus fogyás ért bármit megteszek ötleteket kérek! Valakit tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok elhatároztam hogy lefogyok de eddig étrendet váltottam nem jött be naponta minimum 4 kilómétert biciklizem ha nem jon be semmi akkor veszek 10 kiló kápoztát és reggel este egy levél!!
2014. szept. 10. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen étrendet követtél eddig?
2014. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A drasztikus fogyás sose fog bejönni, mert a szervezet észleli az ételmegvonást és alacsonyabb üzemmódba kapcsol. Azon túl a jojó effektus is fellép. heti 0,5 kg, fogyás a helyes.

Az se mindegy, hogy hány kg-ot akarsz fogyni.

2014. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 30 kilót fogytam három hónap alatt


epegörcs, a végén meg epeműtét lett


szó szerint SEMMIT nem tudtam enni hetekig, még a víztől is görcsöltem


szerintem a "diétás" étrend a normális étrend és egyébként meg eszméletlen menny9ségű kalóriákat megzabálunk (velem az élen)


az orális fixációval kéne valamit kezdeni (nekem is) hogy ne akarjunk lépten nyomon valami francot a szánkba tenni csak mert megérdemeljük


meg a másik a fáradtság, a kialvatlanság

nem azt mondom hogy mindig aludj el ha éhes vagy, de ha kipihent vagy, kevésbé vagy diszkomfort érzésben, és nem akarod magadat jutalmazni kajával

2014. szept. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elkezdtem már fehérje diétát de nem jött be 65 kiló vagyok 14évesen és 55!azeretnék lenni :))2 éve hogy elengedtem magamat de azelőtt 7-8 évesen 25-30 kiló voltam nagyon sovány:) Ha nem jon be más akkor 1 hétig megpróbálok nem enni:))És fiú létemre akkora mellem van mint egy lányának részben ezért is mert szivatnak érte valaki ha tud egy jó valamit szóljon!!Köszönom :))
2014. szept. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!