Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl keveset iszok?

Túl keveset iszok?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 60 kg kb (Tudom, hogy dagadt vagyok, de most nem ez a kérdés.) Az iskolában 1,5 l-nyi (általában citromleves) vizet iszok, meg még itthon 1,5 l vizet és emellett még ilyen 2-3 pohár tejet, vagy kakaót. Ez kevés szerintetek?

16/L


2014. szept. 13. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bőven elég. Ráadásul dagadt sem vagy. Sportolj sokat.
2014. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Szerintem dagadt vagyok :/ De jövőhéttől fogok járni tornázni ^^ Szóval remélem, attól fogyok valamennyit.

2014. szept. 13. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt. Tudom, a tiniknek sokszor mindenki dagadt, aki nem csontsovány, de ez így helytelen. Pár kiló felesleged lehet, annyi. Közelében se vagy annak, hogy valóban kövér legyél, nemhogy dagadt.
2014. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és sokat iszol, még a hatalmas vízmennyiségeket propagálók is megdícsérnének. Én kevesebbet iszom, de így is eleget (nem tudom megmérni, nem tudom, másoknak hogy megy, nem jut eszembe a csapnál, hogy most méregessem).
2014. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, anyámék állandóan azt mondják, milyen kövér vagyok :/

Egyébként köszi a választ :)

2014. szept. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!