Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért igényli a szervezetem...

Miért igényli a szervezetem kéthetente, az 1-2 napig tartó koplalást?

Figyelt kérdés

mindig ugyanis félhavonta-havonta érzem, hogy úgy telítődik a gyomrom és ha nem eszek 1 vagy 2 napig akkor újra üres és "készen áll a munkára" ..de pl van, hogy refluxos tüneteket is érzek..


ez az egész olyan jó 8 éve tart nálam, az elején még nem jelentett annyira problémát, de mostanság új tünetek jönnek elő, a régiek múlnak és van, hogy jobban zavar az új mint a régi


pl régen eléggé érzékeny volt a gyomrom a gyakori wc-re futkozásra, tehát suliba volt egy két alkalom amikor már tényleg megőrültem a fájdalomtól annyira kellett..most ez elmúlt, de most 2 hete először éreztem olyat ,hogy egy kevés gyomorsav feljött a torkomig..nem volt túl kellemes, de összehasonlításképpen a fájdalmas hasmenés rosszabb volt


21f


nagyon erősen biztos vagyok benne, hogy hajlamom is van erre, meg pszichésen is generálom tudatalatt is a stresszt, ez miatt lehet?



2014. szept. 19. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvosi tanácsot kérnék a helyedben.
2014. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

már meguntam orvoshoz járkálni ez alatt a sok év alatt, az a gond, nem látom értelmét, hogy odamenjek, hogy tudnának-e nekem segíteni, mert ezalatt nem tudtak


meg akarok gyógyulni, de úgy érzem emiatt, hogy nem az a módja, hogy orvoshoz megyek, mivel nem tudják a megoldást

2014. szept. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!