Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napja nem ettem szinte...

2 napja nem ettem szinte semmit lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Inni ittál ? Akkor semmi bajod nem lesz.
2014. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Én napi 1x eszek.
2014. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet tőle bajod.
2014. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A koplalas nem tesz jot.. Ha fogyni akarsz, akkor inkabb mozogj, es ne eheztesd magad.. Komoly bajod lehet belole.
2014. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy egészséges embernek az igen kevés :) Ha ittál, akkor nem hiszem, hogy nagy gond lehet, persze vannak speciális esetek.

Egyszer kíváncsiságból 5 napig nem akartam enni, végül 4 és fél nap lett belőle (ja igen, ezt orvos nélkül tiltják, de engem az nem érdekel). Érdekes volt, de elég eseménytelen, csak a végén éreztem magam kissé szürreálisan és túl sokat gondoltam ételre... Aztán éhes lettem és ettem, csak aznap csak óvatosan, gyümölcsöt.

Ma már nem csinálnám, mert enyhén paranoid módon kerülöm a fehérjehiányt, féltem a pici izmaimat. De tartós gondot nem hiszem, hogy elő tudnék idézni ennyivel. Világszerte rengeteg ember kerül olyan helyzetbe, hogy pár napig nem tud enni. Nyilván elég jól kibírják. Extrém esetben sok héttől is csak ideiglenes vitamin- és ki tudja még, milyen hiány alakul ki, de ahhoz azért már szerencse (s a túléléshez tartalékok, zsír/izom) kell...

2014. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok lefogyni igy is elég vékony vagyok.. de egyszerűen nincs étvágyam ,nem érzem magam éhesnek és nyilván ha nem eszek rendesen akkor lefogyok egy kicsit...de akkor lehet belőle bajom??
2014. okt. 30. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen csinalod lehet.
2014. nov. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!