Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14, lassan 15 éves 64kilós,155...

14, lassan 15 éves 64kilós,155 centi magas, kissé duci srác vagyok. Egy edzéstervet szeretnék össze állíttatni, egy hozzáértővel. Nem konkrétan lefogyni akarok, inkább, gyúrni". Természetesen van súlyzóm. +Helyes étel, ital adag?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

14 evesen meg ne súlyzózz. A csontrendszeredre karos lehet.

Street workoutozz.


Etrendet meg a builder.hu-n nezz.

2014. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én véleményem: nem kell kondiba menni, profi edzésterv se, diéta se. Nekem 2x 5kilós súlyzóm+ szivacsom volt, tökéletes. A leghatásosabb a felülés, beszorítod a lábad valahova.. 5kilóssal meg fekve felfele nyomod kifele egyr e többet. Étrendhez annyit, hogy fehérlisztes és kristálycukros dolgokat kevesebbet. Cukor helyett Stevia(szerintem finomabb, egészségesebb, és olcsóbb hosszútávon).. nem kell túlkomplikálni
2014. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felüles pont hogy karos a gerincre de te tudod..
2014. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Street workoutzzak? Ahhoz erő is kéne, [Van, de annyi nincs hogy lépcsőzzek stb] Tehát valahogyan mégis csak erőt kell varázsolni. Értem én, hogy káros. A húzóckodás, vagy a fekve-súlyzás* is káros?
2014. nov. 14. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
lóf.szt káros.
2014. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!