Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kávétól illetve energia...

A kávétól illetve energia italtól tényleg fogyok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem, honnan szedted ezt? A kávét még lehet feketén inni, (akkor sem fogyaszt) cukor nélkül, de az energiaital csupa cukor, mégis hogy fogynál tőle/tőlük?

A fehér teától, na attól lehet fogyni.

2014. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A Kémia tanárom mondta pont a múltheti órán, és elég furán hangzott de akkor lehet csak félre értettem..
2014. nov. 23. 20:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Fogysz, ha csökkented a kalóriabeviteled, vagy növeled a kalóriaégetésed.
2014. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A kávé fogyasztó hatása:


1. Fokozza a vérkeringést, az anyagcserét.

2. Vízhajtó.


Természetesen napi többször, nagy mennyiségben kellene inni, hogy ezek a hatások tartós, igazi fogyást eredményezzenek és az anyagcserét valószínűleg csak az elején fokozná, mert később hozzászokhat a szervezet.


"Igazi" fogyás alatt azt értem, hogy nem csak a vizet hajtja ki, hanem a háj is csökken.

2014. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sowilo ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor egészséges étrendet kell követned, és mellé edzened kell, optimális esetben valamilyen erőedzést egészítesz ki kardió, vagy aerob edzéssel. Éhezni tilos, kalóriát számolni értelmetlen.


Léteznek bizonyos drogok, mint a kávé, vagy a fehér tea, amelyek zsírégető hatással rendelkezhetnek, viszont ezek kizárólag kizárólag akkor érvényesülnek, ha megvan az étrend és az edzés, és akkor is csak pár százalékot adnak hozzá.


Meg lehet nézni azokat a kövér embereket, akik imádnak kenyeret meg egyéb szemeteket zabálni, edzeni pedig lusták, kifogásokat keresnek, viszont habzsolják a tablettákat és literszámra isszák a gyógynövényes fogyasztó teákat éveken keresztül, és változatlanul kövérek.

2014. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Yehudina ***** válasza:
Csak egy megjegyzést kívánok írni az előttem szólóhoz, aki azt írta, hogy "zabálják a kenyeret és egyéb szemeteket". Kérdésem: mióta nevezik kis hazánkban a kenyeret szemétnek? Nem vagyok vallásos, de azért a "mindennapi kenyerünk" már hadd ne legyen szemét
2014. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sowilo ***** válasza:
A fehér liszt már pedig szemét kaja. Írhattam volna pizzát, kakaós csigát, megdonálcot, meg egyebeket is.
2014. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Yehudina: Legfeljebb a teljes kiőrlésű (mármint nem az annak mondott) kenyér kenyér kis hazánkban. A többi nagyüzemi biztos nem.

Tápérték, benne lévő anyag alapján inkább ne beszéljünk a mostani kenyerekről.

:(

2014. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Yehudina ***** válasza:
Sowilo: igen, így már jobban érthető. Hol vannak azok a régi szép idők, amikor a kenyérnek illata volt, nem ment össze egy csomóba az ember szájába, és élvezettel ettük még a zsíros-kenyeret is hagymával.
2014. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!