Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi helyettesíti a herbalife-os...

Mi helyettesíti a herbalife-os shaket? Nem járok terembe és főzésre kevés időm van mert túl sok időt vesz föl az egyetem és a tanulás. Valamilyen proteinre gondoltam, hogy meglegyen a 130 g/nap.

Figyelt kérdés
Tehát voltam egy herbalife-os felmérésen ami ingyenes és elég sok hasznos dolgot tudtam meg.19 éves vagyok ,191 cm magas és 65,4 kg voltam amikor megmértek(reggelizés nélkül), testzsirom 6,8% ami nem a legjobb mert 8-20 között lenne az ideális.Kb 2900-3100 kalóriát kellene bevinnem egy nap. Mit ajánlotok gyúrás nélkül mit szedjek hogy meghízzak?

2014. nov. 24. 13:20
 1/3 anonim válasza:
Szia! nézz körül a shop.builder.hu-n. És keress olyat, hogy tömegnövelők. Vagy menj be egy testépítő boltba (Bio Tech Usa, Scitech) és mond meg hogy tömegnövelőt szeretnél vásárolni. Én személy szerint a Jumbo-t ajánlom, nekem bejött:-) drága, de meghozza a kívánt eredményt. De ha nem szeretnél iyeneken élni, akkor napközbe egyél amennyit tudsz lehetőleg sok szénhidrátot,persze fontos vitaminokat, feherjeket is enni:-) (banán, túró,tej) vagy lefekvés előtt egy torta:D
2014. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jumbon én is gondolkodtam csak attól félek ha nem gyúrok akkor cukorbeteg leszek attól. egyébként eléggé gyors az anyagcserém. naponta kb 4x eszek és úgy, hogy éjjel is szoktam enni lefekvés előtt, mégsem hízok (30 éves koromban ha kövér leszek majd visszagondolok ezekre a szép időkre :D )
2014. nov. 28. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg azt a Herbalife-ost, aki mért? Bizonyára elmondott egy csomó hasznos dolgot. Miért itt keresed a megoldást, amikor már valaki elmondta neked? Hidd el, hogy aki a mérést csinálta fog tudni segíteni neked.
2015. márc. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!