Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gombák! A légyölőgalócának...

Gombák! A légyölőgalócának hallucinogén hatásai vannak kis mértékben? Meskalin? NatGeon ecsetelte egy gombaszakértő?

Figyelt kérdés

#gomba #hatás #meskalin
2014. nov. 27. 17:41
 1/6 Sowilo ***** válasza:

Meszka? Jó vicc :D

Igen, megfelelő adagolás mellett(amit te nem ismersz) tényleg lesznek hallucinációid, miközben széthányod és szétfosod magad. Nem megfelelő adagolás esetén csak simán széthányod és szétfosod magad, túladagolás esetén (nem kell túl sok hozzá) meghalsz.


Pszichedelikus anyagokat viszont nem tartalmaz. Ahhoz varázsgombára lesz szükséged... Dél-Amerikából.

2014. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyira nem lomboztál le. Inkább büszke vagyok rá,hogy erről fogalmam nincs de te látom jól értesült vagy:D

Kíváncsiság hajtott de most már tudom köszönöm a választ. Vászont a gugli nem ért veled egyet.

2014. nov. 27. 18:35
 3/6 Sowilo ***** válasza:
Nem értem miért kell beszólni, én sem tettem ilyet. Nem élek ilyenekkel ha erre céloztál, bár remélem, csak félreértettem.
2014. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreértetted, nem beszólni akartam :) Ellenkezőleg! Köszönöm a választ még1szer.
2014. nov. 28. 07:29
 5/6 MA. válasza:
Semmi baj a Légyökő galócával....!!!Szibériában edzenek rá,és használják kábítószerként....Egyébként is ....az"Csak egy mesegomba"..../////Egyébként mérgező....de rendesen...A legyek azt tudják.....ne próbálkozz vele....Na Csááááá......
2014. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A légyölő galóca valóban okozhat hallucinációkat, de nem a legerősebb a fajtájából. A hatóanyagból, amit tartalmaz, sokkal több van a párducgalócában. Valójában a párducgalóca az igazi "bolondgomba", amiről azok a történetek szólnak, amiket a légyölő galócához szokás társítani, vagyis "megkergül" az ember, nyáladzik, hülyeségeket hallucinál.
2015. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!