Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a gyomrom édesség...

Miért fáj a gyomrom édesség evés után?

Figyelt kérdés
Ha édességet eszem, üdítőt iszom, akkor pár percre rá erős gyomorfájdalom jelentkezik, ami későre csillapodik(10-120 perc). Valaki esetleg találkozott ilyennel, vagy van valami infója? Hasonló kérdést nem találtam az interneten.

2014. nov. 29. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél édességet. Vszinűleg nem birja a gyomrod a cukrot. Mondjuk azért orvossal nem ártana konzultálnod, mert ez annyira nem természetes dolog, esetleg egy allergiavizsgálat, vércukormérés, hasi ultrahang vizsgálat elkelne. Legalább az alapdolgokat vizsgáltasd meg.
2014. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor nagyon sok volt a savam, de csoki után marta is a gyomromat a sav, menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni az okát.
2014. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez általános jelenség volt régen, persze csak ha sokat ettem, de most meg eszek egy csomó müzlit, meg csokit, legalább is vannak ilyen napok, és akkor meg elmúlik


ez nem konkrét allergia vagy intolerancia szerintem, hanem valami furcsaság, amit nem nagyon lehet megmagyarázni


mióta tart

2014. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én ha éhgyomorra eszek édeset,szöllő,dinnye,vagy valami mást.Mindegy hogy mit,az a lényeg hogy cukor legyen benne,elviselhetetlen gyomorfájdalom lép fel pár perc múlva.Olyan szinten fáj a hasam hogy fetrengeni tudnék a fájdalomtól.Ennem kell gyorsan valamit és akkor úgy 15 perc múlva csillapodik a fájdalmam.
2020. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!