Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek hogy nőjek és...

Mit tegyek hogy nőjek és hízzak is? 26 kiló vagyok 140 centi és 13 éves szerintem nagyon sovány vagyok hiába próbálok többet enni nem tudok tudnátok irni valami hízlaló kajákat? 13/l

Figyelt kérdés

#hízás #nőjek #26 kiló
2014. dec. 8. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A hízlaló kaják többnyire más szempontból is egészségtelenek, biztos nem ez a megoldás. Nagyon valószínű, hogy valami anyagcsere zavar, van a háttérben. Ki kellene vizsgáltatni magad. A házidokid, vagy iskolaorvos nem szokott látni? Nem javasolt egyik se semmit? Kérd meg anyudat segítsen a megfelelő orvoshoz eljutni.
2014. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egyél húst, halat, jó minőségű zsírt, magvakat, gyümölcsöt, zöldséget, stb.


Sportolj és mozogj sokat a friss levegőn, mert az is meghozza az étvágyat.


Ne egyél szemét kajákat - bár sokan fogják tanácsolni neked, nem éri meg. Az egészségtelen hízás ostobaság és csak a zsírtömegedet fogja növelni, inkább fejlődj türelmesen, egyenletesen és egészségesen.

2014. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most fejlődsz, fogsz hízni/nőiesedni.

Az olajos magvak tényleg jók, sok bennük a kcal és egészségesek, ugyanígy az aszalt gyümölcsök.

Teljes kiőrlésű kenyér, rizs, zab, krumpli, hüvelyesek ami szintén egészségesek és több kcalt tartalmaznak.

Tejtermékek, hús/hal, tojás gyümölcs, zöldség, sok mozgás, életvidámság és fejlődsz:)

2014. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komplex B vitamintól lesz étvágyad.

Müzli szeletet suliba is tudsz vinni, vagy nem tudom mi a neve, de nagyobb boltokban kaphatók kis lapokra préselt mézes magok.

2014. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és semelyik orvos nem mond semmit se
2014. dec. 12. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy visszamaradtál a növésbe vagy nem tudom de menjetek el orvoshoz! egyél napi ötször. suliba egyél repetát. Zsíros meg vitaminokban gazdag ételeket is egyél hátha :/ otársam 12 évesen 27-30 kg, ő neki az orvos is mondta hogy beteg.
2015. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!