Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni. Mit egyek,...

Nem tudok hízni. Mit egyek, hogy felszedjek 10 kilot, de lehetőleg ne csak hasra, hanem mindenhova és ne is legyen szemét kaja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 18:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend + sport
2014. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De nekem nincs pénzem ilyen porokra,meg nem is érdekel!
2014. dec. 16. 19:08
 3/31 anonim válasza:
Gyere el disznóvágàsra:)
2014. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Kösz nem!Egyéb,esetleg hasznos válasz?
2014. dec. 16. 19:18
 5/31 anonim ***** válasza:

Miért nem jó, ha egy kis izmot is felszednél?

"Porozni" sem muszáj ám. Bár ebben a témában látszik, hogy nem vagy valami jártas :)

2014. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A tömegnövelő étrend nem porokból áll. Egyél sok fehérjét, sajtot, halat, tejterméket, étkezz változatosan, húst, zöldséget, mindent és közben rendszeresen sportolj.

Nekem sporttal sikerült elérni, hogy legalább 40 kiló meglegyek huszonévesen.

2014. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ismerem a porokat és köszönöm,nem kérek belőlük.Hogy miért,azt nem fogom elmagyarázni,mert úgyis le leszek hülyézve és ahhoz most nincs kedvem,hogy vitatkoztak piti dolgokon.Aki akarja,az nyomja...engem az érdekel,hogy mit,mennyit és egészséges legyen!

Zsírosodni nem fogok,szóval a küzdősport nekem elég.

2014. dec. 16. 19:57
 8/31 A kérdező kommentje:
Fehérjétől nem fogok felszedni semmit,max. fogyni...tapasztalat is.
2014. dec. 16. 19:59
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha fehérjét eszel, és edzel, akkor izmosodsz. Ezen kár vitatkoznod, mert így van. :D Emellé kell szénhidrát, vitaminok. Ha csirkemellet és rizst eszel, mellette edzel, akkor hízok, mind izomban, mind zsírban. Utóbbit megfelelő étrenddel meg le tudod faragni, és szép szálkás leszel.
2014. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
csirkemelltől és risztől nemhiszem,h hízni fog "zsírban" ! Az diétás kaja, és kevés szénhidrát, és zsír van benne! Plussz nézz már meg egy kínait! Nem hájasak a legtöbbje és ők inkább rizst esznek! Mindenki tudja,mi a tömegnövelő kaja. Egyél többet ,mint amennyit szoktál. Változatosan, és a sport is jó. Megmozgat és étvágyat csinál.
2014. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!