Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni, "húsosodni"?

Hogyan tudnék hízni, "húsosodni"?

Figyelt kérdés

183cm, 25f, 60kg.


Ahogy megítélem elég gyors az anyagcserém, szóval nem hiszem hogy sokat hasznosítok abból amit megeszek, lehet hülyén hangzik, de kb csak termelem a sz*rt:P


Elég sokat eszem, súlyzóval gyúrok is, már 10kg-s súlyzókkal, de semmit nem szedek fel, se zsírt, se izmot, csak szálkásodik az a vékony karom ,stb...


Bár lisztérzékeny vagyok, mellette se tejet se cukrot nem fogyasztok, ezeken kívül elég egészségesen és bőven étkezem, ezzel nincs gond...


Csak teljesen aránytalan hogy amennyit eszem, és amilyen az életmódom milyen vékony vagyok.



2014. dec. 30. 03:28
 1/4 Pepe3773 válasza:
Lényeg hogy próbálj elmenni este edzeni és lefekvés ellőt minél többet enni. Lényeg hogy nagyon öld magad edzésen és próbálj reggelire és vacsorára sokat enni.(Ebédre is egyél de az nem olyan lényeges hízókúrán)
2014. dec. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyél Húst meg sok tőtöttkáposztát
2014. dec. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdetnek menj át a Sport/Testépítés rovatba, majd keress rá a Sárga kapszulára, és olvasd el. Nem hosszú könyv, minden tömören le van írva.
2014. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahh.. leírtad, hogy lisztérzékeny vagy. Én akartam szólni :D


200g kókuszzsír 1 nap (élből 1800 kcal) 100g ch mehet gluténemntesen (még 400 kcal) ez keményítőből, még ch mehet egészségesen (zöldsgégekből)

És ezen kívül még 400-500 kcal-t simán megeszel, mert húsfélét is eszel ami fehérje + zsír.

Így kezdetnek egy 2700 kcal körüli napi bevitel.. jó lesz, aztán majd növeled ha kell! :)

2014. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!