Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keveset iszok. Hogyan igyak...

Keveset iszok. Hogyan igyak elég vizet nap mint nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sajnos elég keveset iszok, kb másfél liter folyadék jut belém 1 nap.

Próbáltam már a flakonos technikát, amikor kitöltöm a megfelelő mennyiségű vizet a flakonokba és odafigyelek, hogy nap végére elfogyjon, de mindig az lett a vége, hogy sokat ittam lefekvés előtt. Okostelóra letöltöttem az ivós progit, de az sem segített, sokszor utólag láttam, hogy értesített.

Milyen hatékony technikát ajánlanátok arra, hogy megfelelő mennyiségű vizet igyak meg naponta?


Köszi


2015. jan. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Óránként 2 dl-t kell inni. Este 8 után már nem kell.... De a másfél liter az rendjén van. Nem kell erőltetni.
2015. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, még nagyon sokan vannak ezzel így épen-egészségesen, köztük én is. Nyáron, mikor izzadsz, nyilván többet iszol. A gyümölcs is számít.
2015. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kevésnek találod ezt a mennyiséget, akkor egyél meg például egy naranccsal (vagy hasonló mennyiségű más lédús gyümölccsel) többet, vagy az ebédhez egy tál levest is egyél, ezek is számítanak.
2015. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyél sót.Attól megszomjazol.Én is szoktam néha enni nekem elmulasztja a fejfájást.
2015. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél sót, a só miatti ivás többletigény, nem a napi mennyiség része. A plusz sóbevitel káros.
2015. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!