Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megfelelő étrended alkottam e...

Megfelelő étrended alkottam e szálkásításhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan 16 éves fiú, most jelenleg 65 kiló (178cm), mindennap intenzív vízi edzés (1,5-2 óra). Felszedtem egy kis zsírt a téliszünetben és szeretném leadni (kb 2-3 kilót).


[link] (hétfő)


[link] (kedd)


[link] (szerda)


Eddig még csak 3 nap van kész.


Tudom inzulin meg minden, de csak igy tudtam megalkotni :) A kérdés, hogy nem e kevés a kalóriaszám.


2015. jan. 4. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

zab - tömény szénhidrát

tej - gyulladásfokozó, anabolikus (hízást okozó, IGF-1 tartalom)


Rántott hús - búza panír

tejföl - tejtermék


sajt - rohasztott, racemizált fehérjék, tejtermék


amúgy a narancslé tömény cukor, biztos jó a vércukorszintednek, inzulinszintednek?


Light majonéz fogadjunk, hogy ócska. Kispórolták belőle a zsírt (?), mondjuk úgyis ócska növényi olajat tennének bele.. de vajon mennyi benne a cukor?


Császárzsemle? Tömény liszt, adalékanyagokkal?


Cerbona? Tömény cukor és szénhidrát

tej, tejföl, túró: tejtermékek, anabolikus hatásúak, gyulladásszint fokozóak


1 darab tojás sárga? Tegyél hozzá még 5-öt, és férfi leszel. 1 darabot csak plázacicák esznek, meg én reggelente turmixba, ez emulgeálja a zsírt. De amúgy ennék 6-ot :D


Ez az egész borzasztó :D


Egyél 2000 kcal körül, kevesebb ch-t, minőségi fehérjét (ne tejből meg rohasztott tejtermékből hanem friss húsból) és az energiát nagyobb arányban fedezd zsiradékból, ennyivel is tudod csökkenteni a szénhidrát beviteledet. Zsemle, müzliszelet :D

2015. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!