Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék úgy hízni, hogy...

Hogyan tudnék úgy hízni, hogy nem eszek rengeteget, hanem normális mennyiségeket?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy ne kelljen töménytelen mennyiségeket megennem, mert egyszerűen nem bírom.

Eddig annyit változtattam, hogy a teámba jó sok mézet rakok, ettől két hét alatt feljött fél kg.

42-43 kg vagyok, 165 cm-es magassághoz. Kevesebb mint három hetem van hízni, 2 kg-t!

Segítsetek!

Előre is köszönöm.


2010. febr. 6. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok esetleg tanácsolni, hogy 3 naponta mozogj intenzíven, és a közte lévő pihenő napok (tehát nem járkálsz, nem mozogsz), tényleg fekvéssel teljenek el, valamint napi 4-5 étkezéssel. ebből kiadós legyen a reggeli, és az ebéd, a többi pedig inkább kisebb legyen. A másik, hogy napi 8 óránál többet se aludj, mert akkor inkább csak az evéstől és a megszokott napi ritmusodtól veszed el az időt.
2010. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért pont három hét? Netán valami ultimátumot kaptál?
2010. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosan! Kórházba kerülök, ha nem szedek fel két kilót.


Köszönöm első, bár nem ezt kérdeztem. Kisebb trükköket szeretnék, mint ez a mézes tea, sűrűsítési módszereket. Azért köszi.=)

2010. febr. 6. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
kisebb izékkel nem tudsz hízni ennyi idő alatt.
2010. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy sok kalória bevitelével, ezt pedig legkönnyebben az édességekből érheted el, meg szénhidrát és fehérje.

Szerintem egyél meg minden nap legalább egy tábla csokit, az hogy a teába mézet teszel jó ötlet, bár én 5-6 kávéskanál cukrot is szoktam tenni bele, ugyanúgy tehetsz cukrot a tejbe ha szoktál inni, akkor igyál sok cukros üdítőt, és hát a napi menüben nem árt ha minél többször szerepel hús, vagy tésztafélék.

2010. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és lustálkodj amennyit csak tudsz, de főleg az étkezések után ne kezdj ugrálni, hanem inkább vágd be a szunyát, ne félj két hét múlva olyan hasad lesz mint egy török basának.
2010. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Szomorúan olvastam a neked írt válaszokat. A jó szándékot senkinél sem vitatom, de ezek a megoldások hosszú távon többet ártanak majd, mint segítenek.

Világos, vigyél be minél több szénhidrátot és zsírt. De amint elkerülted a kórházba jutást, kikerültél a fenyegető tekintetekből, állj le vele. A finomított szénhidrátok függőséget és károsodást okoznak. Nincs szüksége a szervezetednek rá. Miért rombolnád magad? Néhány év múlva majd ezen ötletek kiváltotta károsodások miatt fogsz kórházba kerülni.

Egyezz meg azokkal, akik kórházba akarnak dugni, hogy változtatsz az életmódodon, de az eredmények nem fognak néhány hét alatt jelentkezni, ezért ne dugjanak még kórházba...de az ellenőrzési lehetőséget ajánld fel nekik. Az egyenes út rövidebb.

A következő üzenetben adok néhány tippet. Sok sikert kívánok!

2010. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A testsúly több tényezőtől függ. (genetika, táplálkozás, terhelés-pihenés stb.) Ha hízni szeretnél, akkor a szervezeted számára szükséges kalóriamennyiségnél vigyél be többet. Ezt könnyű mondani. De mennyire van szükséged, mit vigyél be többet?

A szénhidrát gyors energiát ad, a fel nem használt pedig átalakul rossz zsírrá a szervezetedben. Az agy működéséhez kell szénhidrát. A zsír elsősorban hosszútávú, folyamatos energiát biztosít, szükséges a vitaminok hasznosulása miatt is. A fehérjék nem szolgáltatnak energiát, ha szénhidrát és zsír a szervezet rendelkezésére áll. Építik az izomzatodat. Keress ezekről több információt a neten. Ha rendszeresen mozogsz, akkor többet kíván a szervezeted ételből is. Ha gyors az anyagcseréd, és inkább állóképességi sportokat végzel, akkor nehezen fog gyarapodni a súlyod. De a sovány ember nem beteg! A túlsúlyos több betegségnek van kitéve.

Ha vékony vagy, attól még lehetsz egészséges. Ha nem eszel, nincs étvágyad, és ezért vagy kórosan sovány, akkor mozogj többet, étvágyad is nagyobb lesz.

Beszélj erről orvosokkal, de ezért még nem kell kórházba feküdnöd, mert az életmódváltás, a helyes táplálkozás kialakítása nem hetek kérdése.

Ha szeretnél többet tudni, akkor keress itt:

skype: csenbenke

messenger: csenbenke@gmail.com

2010. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!