Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire normális az, hogy ha...

Mennyire normális az, hogy ha egyedül vagyok egész nap itthon, nem kívánok enni, és nem is eszek?

Figyelt kérdés
Legutóbb nap végén rosszul lettem, fel is ment a vérnyomásom, mert csak cigiztem, kávét és kólát ittam (tudom, egészségtelen), nem ettem semmit. Csak akkor, amikor anya haza jött.

2015. jan. 14. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt te is sejted, hogy ez nem normális.

Picit vedd vissza a cigit meg a kávét, kólát és megjön az étvágyad is.

2015. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csoda, h a cigi nem esik jól

Meg attól elmegy az ember étvágya

2015. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg inkább meleg teát igyál ilyenkor

Nem colát

2015. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen a cigi+kávé elveszi alapból az ember étvágyát, viszont én is ilyen vagyok, utálok egyedül enni, de azért míg haza nem ér valaki egy joghurtot vagy valamit azért szoktam enni :)
2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló megfontolásból én is csináltam ilyet. Csak én kóla helyett 7,5 dl Hubertust nyomattam bőr alá.
2015. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brigó77 válasza:
Egészségtelen hosszútávon, de van aki nem szeret egyedül enni. Bár az sem egészséges elméletileg , de próbálj meg valami film közben enni, csendben és egyedül nekem sem megy, nem egyedi eset.
2015. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!