Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik multivitamint ajánlanátok?

Melyik multivitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy komplex általános multivitamint szeretnék szedni. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. melyik érné meg ár-érték arányban? Illetve, ha megtudja valaki mondani, hogy mire figyeljek az összetevőknél? Centrum, supradyn, biotech usa vita complexe, vagy a kimondott nőknek valója, Multivitamin immunkomplex??? Illetve régebben szedtem spirulinát, most újból szeretnék, de nem emlékszem milyen márkát szedtem régen...a neten meg ezer félét találtam, persze jelentős árkülönbségekkel, ebből melyiket ajánlanátok?


Ami fontos, hogy a multivitaminban, ne legyen laktóz!


Rendes válaszokat várok és nem olyat, hogy "normális étrend mellett nem kellenek ezek" stb. :)


Köszönöm előre is a válaszokat :)


2015. jan. 17. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Supradyn vagy Multitabs Immuno. Mindkettő jó, a Supradyn-tól híztam, étvágyat csinált, a Multitabs nem.
2015. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ma már normális étrend mellett is szükséges a kiegészítés, ezt orvosi cikkekben is egyre többet lehet olvasni, meg magyarországi több évtizedes tudományos kutatások is alátámasztják.Mindenképpen természetes, gyógynövény alapút válassz.Van olyan is, ami kimondottan nőknek való ami akár ciklus problémákra, görcsökre, változó kori hőhullámokra is kedvezően hat a szív és érrendszer védelme stb mellett.Ha az árakat nézed, mindig hatóanyagra vetítve érdemes összehasonlítani, kivéve a biológiailag aktív hatóanyagokat tartalmazókat, amiknek sokkal hatékonyabb a felszívódásuk.
2015. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondolom, ha normális az étrend ma már az sem elég..Na meg a mai rohanó világban nagyon nem egyszerű normális étrendet kialakítani plusz mozgás stb.

És ezek alapján amit leírtál van konkrétan olyan amit Te ajánlanál?köszönöm, sokat segítettél

2015. jan. 18. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A saját és a család tapasztalatai alapján írtam, mi is ilyeneket fogyasztunk.Két napja válaszoltam részletesebben, de úgy látszik, hogy nem jelent meg.Konkrétumot nem mindig lehet írni. A mai rohanó világban sokaknak csak félkész, vagy gyors ételekre van idejük, amik meg tele vannak tartósítókkal, adalékokkal, amiket sok esetben fel se tud dolgozni a szervezet, nincs rá szüksége, sőt még káros is egy részük.Ezért is kell odafigyelni arra, hogy miket eszünk meg. Sajnos sokszor a bió élelmiszerekre is csak rámondják, hogy azok.
2015. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Scitec Nutrition mega daily one plus. Én ezt ajánlom neked. Régóta ezt szedem, minden van benne ami egy multivitaminban bent lehet, talán egy kicsit több is mint amit kíván a szervezeted. De az biztos hogy érzed a hatását. Friss leszel, pihent, energikus. Én az állandó fáradtság miatt kezdtem el multivitamint szedni és hát, nem bántam meg. Sokak szerint túlzás ez az adag ami ebben a vitamiban benne van. lehet, lehet hogy túlzás, de ha jobban érzem magam tőle akkor talán ennyi kockázatot megér
2015. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!