Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnék felszedni pár kilót?

Mitől tudnék felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés
175 cm és 47 kg vagyok, 15 éves. Tavaly nyáron közel tíz centit nőttem és nagyon megnyúltam. Mindig is az a nyúlánk vékony típus voltam, a szüleim is azok, de szeretnék felszedni pár kilók és nőiesedni egy kicsit (bár lehet, hogy a hízás nem befolyásolná ezt). Tudtok olyan tipikus ételeket és/vagy módszereket amitől biztos felszöknek a kilók (minél előbb!) Ja és elég gyors az anyagcserém is, ez is egy hátrány ebből a szempontból.

2015. jan. 20. 21:04
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ugyan ebben a cipőben járok. Engem elküldött az iskolaorvos vérvételre mert pajzsmirigy túlműködésre gyanakszik. Mindenképpen egyél sokat, a kukorica a keményítők és az érett banán a magas cukortartalom miatt hizlal.


15/L


165 cm. 48,5 kg.

2015. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyszerű! Chipsz,csoki,cukor,kóla és egy TV kanapéval!

;)

2015. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!