Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Helo energiaitallal kapcsolato...

Helo energiaitallal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
helo most szeretném először kipróbálni a energiaitalt( Monster) nem az egészet innám meg hanem kb felét.hány éves kortól lehet kipróbálni? Túl korai még ? Kiváncsi vok hogy milyen. 14/F

2015. jan. 29. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Most semmiképp ne idd meg, majd holnap napközben. Nem lesz semmi bajod tőle.
2015. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem is ma terveztem meginni :D hanem holnap, milyen hatásokat várhatok, elő hatás- utóhatás ? :)
2015. jan. 29. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint én is ittam középsuliban, de semmi hatását nem éreztem, csak az íze miatt ittam. Max. annyi, hogy éhgyomorra kegyetlen rossz, mert olyan savat csinált, hogy majd behánytam tőle.

Mindenki máshogy reagál. Lehet, hogy jobban felpörögsz tőle, tovább fenn tudsz maradni estefele, de lehet az is, hogy semmi nem lesz. Problémád mindenesetre nem lesz belőle.

Egy nap ne igyál egynél többet, na meg minden nap se ezzel oltsd a szomjad, ha lehet. Ha nem is érzed a hatását, attól még emeli a pulzusod és hosszabb távon a szívet ez kikészítheti.

2015. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap iszok egyet, és semmi bajom tőle. Csak az íze miatt iszom, de ha kimarad, akkor sem megyek falnak.
2015. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden nap iszok. Egyszer volt h egy nap 12 ittam meg. Ezt a peldat kivetni nem erdemes. Csak annyi bajom lett h berekedtem tole. De nyugodtan ihatsz nem karos. Finom. 16/L
2015. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!