Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó szájszárazság-érzés...

Állandó szájszárazság-érzés összefügghet-e az aortabillentyű-problémámmal? Iszom elég vizet, de az nem csökkenti, csak ha sok lédús gyümölcsöt eszem (dinnye, szőlő, narancs, grepfruit stb). Ha nem a szívemtől van, akkor mitől?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valami gyógyszer, amit szedsz?
2010. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz, igen, szedek ilyen gyógyszereket, de évek óta ugyanazokat, és csak egy hónapja van ez a problémám, eddig nem volt, illetve elég volt csak a vízivás, mert amúgy is vitamindúsan táplálkozom.

Nem tudom, nem lehet-e, hogy nem is veszem észre, és szájon át is lélegzem, mert esetleg kevés már az oxigén. Esetleg éjjel is.

De nagyon ócska érzés, hogy nem csökken vízivásra.

2010. febr. 11. 00:08
 3/5 anonim válasza:
Volt mostanában mérve a vércukrod? Lehet,h túl magas és ezért van a szájszárazság, folytonos szomjúság érzet?!
2010. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy szomjúságérzet nincs, mert iszom eleget,csak szájszárazság. Nem mértem a vércukrom,sose voltam még csak veszélyeztetett sem.
2010. febr. 11. 17:30
 5/5 LKwrwv7RfL válasza:
Ezt inkább a több gyógyszer együttes szedése okozza. Sajnos ez egy ilyen mellékhatás. Célszerű elkerülni a nagyon savas dolgokat pl. narancslé stb. A fogak ilyenkor elég gyorsan romlanak.
2010. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!