Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha ilyesmi/ilyen ételekt...

Ha ilyesmi/ilyen ételekt eszek a mintaétrend alapján (lent), akkor lehet fogyni? Meleltte még heti 4x sportolok, néha még futok is.

Figyelt kérdés

Ez lenne a mintaétrend:

Reggeli: egy Activia natúr joghurt egy kisebb marék granolával

Tízórai: egy bögre zöld tea,cukor/méz,citrom nélkül

Ebéd: (levesötletem nincsen :/)

Roston jércemell görög vagy friss salátával

Uzsonna: zabpehely

Vacsora: rántotta 2 tojásból vagy lazac rizzsel

Ez így jónak számít? A válaszokat előre is köszönöm :)


2015. febr. 6. 20:24
 1/5 Alexa Bennoda válasza:

Egy kicsit több zöldség, némi gyümölcs még nem ártana (a reggelihez csapj hozzá egy almát/narancsot/kivit/bármit, a vacsihoz párolt zöldségeket). A görögsalátaból hagyd ki a feta sajtot! Egyébként jó lesz :)

Viszont ha mindig ezt eszed, hiánybetegségek alakulhatnak ki, néha alakíts rajta picit!

Mennyiségeket nem írtál, de fontos, hogy ne éheezz, egyél annyit amennyi éppen elég és jól laksz vele. Edzésnapokon ez valószínűleg több lesz mint egyébként

2015. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) természetesen nem mindennap enném ezt,mert fontos a változatos étkezés,csak hasonló ételeket :)
2015. febr. 6. 22:34
 3/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
A kérdéseket miért nem lehet pontozni?
2015. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miert kene pontozni?
2015. febr. 7. 14:56
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Bocsánat. Nem kellene, én vagyok nagyon elrugaszkodott.
2015. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!