Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan foglalkozást...

Tudtok olyan foglalkozást mondani, amiben nagyon koncentráltan kell dolgozni, és egyenlő arányban kell gondolkodni meg cselekedni, és lehetőleg egyidőben?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok.

Az érdeklődésem igen széleskörű, bármit meg tudok tanulni, aminek gyakorlati hasznát látom. Tantárgyak alapján emiatt a két ok miatt nehezen tudnék hivatást választani, viszont azt vettem észre, hogy azokban a tevékenységekben, amiket igazán élvezek, amikbe egészen bele tudok feledkezni, a közös vonás az, amit a kérdésben leírtam.

Talán szokatlan dolog így munkát választani, én mégis megpróbálom.

Cselekvés alatt konkrét, kétkezi, fizikai cselekvést értek. Olyan munkát szeretnék, aminél fontos, hogy folyamatosan észnél legyek és tegyem a dolgom.



2015. febr. 8. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy munkas aki nem immel-ammal dolgozik, az mindig folyamatosan esznel van es teszi a dolgat.
2015. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kétségtelen, csakhogy ész meg erő vajon egyenlő arányban van jelen? Azonkívül nem a fizikai erőmet szeretném használni, inkább az ügyességemet munka közben.

Amúgy nem rossz.

2015. febr. 8. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Reptéri forgalomirányító.
2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez már jobban tetszik!

Mit kell végezni hozzá?

2015. febr. 8. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamion, tornydaru.
2015. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!