Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi számít kóros fogyásnak?

Mi számít kóros fogyásnak?

Figyelt kérdés

Kb. fél év alatt adtam le ~10 kilót (105->96/95/94) nem mozogtam többet mint előtte, most egyetem miatt ki-ki marad néha egy étkezés + beállították a pajzsmirigyem (eddig alulműködött) ekkora mértékű fogyás lehet csak néhány ebédkihagyás + egy jól működő pajzsmirigy miatt?

Azért zavar (egy kicsit) mert ugyan rossz pajzsmiriggyel, de ezelőtt soha nem tudtam fogyni 1 kilónál többet évente.



2015. febr. 10. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Havi mínusz 1 kg. a normális. Fél év alatt 10 kg. kicsit sok, de valójában az számít, miből (zsír vagy izom) fogysz és hogy bírja a szervezeted (nem vagy-e fáradékonyabb, stb.). Mivel a pajzsmirígy legkisebb változása is hozhat nagy változásokat ezért lehet a pajzsmirígy miatt. A néha kimaradó ebédkihagyás szerintem kevesebbet számít.
2015. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!